Horoskopy

9. ledna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 9. leden

Čeká nás složitý den, buďme opatrní, snažíme se být v klidu a nevyvolávat konflikty. Zbytečně neriskujeme, určitě neděláme důležitá rozhodnutí, týkající se naší práce, financí nebo i osobního života. Prospěje nám pohyb a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání druhých a odpustit jim.

Luna ve Vahách - ubývá

symbol Krokodýl

Nejdůležitější jsou pro nás harmonické vztahy - partnerské, rodinné i pracovní.

Naše tělo ocení pěstící péči, nešetříme na sobě, používáme kvalitní kosmetické přípravky. Na pokožku obličeje, celého těla, ale i vlasů vyzkoušíme nové přípravky např. přírodní, v bio kvalitě. Na trhu je jich nepřeberné množství, můžeme zkusit krémy s kozím mlékem nebo bambuským máslem.

Háklivou oblastí znamení Vah jsou ledviny, proto v těchto dnech důsledně dodržujeme pitný režim. Je období zimy, proto dáme přednost teplým nápojům – čajům, které podpoří uro-genitální a vylučovací systém. Po náročném závěru a počátku nového roku šetříme i náš zažívací systém a snažíme se nejíst tučná, kořeněná a slaná jídla.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol. Můžeme zvolit kombinaci světle modré a zelené. Z říše kamenů vybereme chalcedon nebo nefrit.

Bude nám vonět tuberoza nebo vanilka.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.