Horoskopy

9. února 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 9. únor

Dnešek je pod vládou mužské jangové síly, dáme pozor na konflikty a měření sil. Můžeme propadat lítosti a obavám, je dobré naplánovat si příjemné aktivity, které nás těší.

Vhodné je cvičení, pohyb, někteří mohou pocítit silnou sexuální energii a touhu po spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna ve Střelci – ubývá

symbol Medvěd

Tyto dny se hodí k plánování, obchodu, cestám, společenským setkáváním. Máme se bavit, vzdělávat, nezapomínat na cvičení a pohyb.

Našemu tělu prospěje pohyb, k uvolnění pomůže cvičení, relaxace, procházka a erotické hrátky. Při poslechu příjemné hudby si uvolňujeme tělo krouživými pohyby břišní tanečnice. Ke zvýšení požitku si uděláme doma lázeň a po teplé koupeli namasírujeme celé tělo kartáčem a natřeme vonnou mastí.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Potřebujeme dostatek vitamínů, i v zimním období si můžeme dopřát jablka, ananas, mango, pomeranče a jiné ovoce. Nezapomeneme na zeleninu – především luštěniny, papriky, slunečnicová semínka. Jíme-li maso, volíme netučné a kvalitní bílé maso z farmářských chovů. Popíjíme čaje, nejlepší je kopřivový a jasmínový, nebo si uvaříme dobrou kávu.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí.

Pro dnešek se hodí cihlově červená nebo žlutá. Z kamenů vybereme hesonit nebo almandin.

Pro klidnou mysl poslouží vůně levandule nebo meduňky.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.