Horoskopy

9. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 9. září

Dnešek je dnem proměny, probíhá duchovní přerod, dnes můžete nahlédnout do zákonů Univerza. Je volný den, jsme doma, studujte duchovní nebo motivační literaturu.

Nezačínáme nic nového, neriskujeme, ale počkáme si na příhodnější dobu. Odpočíváme a relaxujeme, jdeme do přírody, hledáme klidné místo, kde můžeme být sami.

Luna v Beranu - ubývá

symbol Orel

Beraní znamení ovládá hlavu, proto můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Zajdeme si na masáž hlavy. Neunavujeme oči, omezíme vysedávání u počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy; použijeme masku, zábal na obličej, i na vlasy, pěstíme pokožku celého těla.

V těchto dnech konzumujeme ovoce a bílkoviny, prospějí nám netučné ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Ve dnech ubývající Luny si můžeme naordinovat odlehčující den, kdy pijeme jen ovocné nebo zeleninové šťávy. Nebo po celý den jíme jen meloun nebo jablka.

Krásnou barvou je lososová nebo karmínová.

Z kamenů se nám může líbit rodochrozit nebo safír. Z vůní vybereme moschus nebo gardénii.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.