Horoskopy

20. července 2016 04:30

Martina Čerňanská

Ideální barva laku na nehty podle znamení zvěrokruhu

Ideální barva laku na nehty podle znamení zvěrokruhu

Vodnář (20.1.–18.2.)

Vodnář je člověk lehce výstřední až někdy, dalo by se říct, šílený – v dobrém slova smyslu samozřejmě :) Ideálně se vám hodí jasné barvy – např. korálů. Tato výrazná barva jasně říká, že jste nezávislá žena a ostatní to musí pochopit.

Ryby (19.2.–20.3.)

Ryby jsou složité. Mají v sobě hodně emocí a často se střídají. Na druhou stranu se umí rychle přizpůsobit. Nejen proto vám, Rybám, budou slušet třpytivé odstíny šedé – barvy proměnlivé stejně jako vaše nálada.

Beran (21.3.–19.4.)

Lidé narození ve znamení Berana jsou energičtí a umí se dobře prosadit. Jsou odvážní, až troufalí. Pro Berany je ideální barva v metalickém odstínu. Bez debat:)

Býk (20.4.–20.5.)

Býk je zemité znamení, senzitivní, požitkářské. Pokud mezi ně patříte, volte odstíny jako čokoládové pralinky nebo káva. Prostě něco na chuť:)

Blíženci (21.5.–20.6.)

Zvídavé znamení. Blíženci jsou velmi otevřeně smýšlející a dokážou vidět nečekané souvislosti mezi lidmi, věcmi, myšlenkami. Duhové, perleťové odstíny jsou pro vás to pravé.

Rak (21.6.–22.7.)

Raci jsou rodinné znamení, touží po stabilitě a pohodlí. Temně fialová uklidňující barva je ta, kterou zvolte, pokud je toto vaše znamení zvěrokruhu.

Lev (23.7.–22.8.)

Lvice jsou živelné, kreativní a někdy až teatrální. Je jasné, že k tomuto znamení bude patřit červená. Ale sáhněte spíše po temnějším odstínu, ten je totiž pro vás ten pravý.

Panna (23.8.–22.9.)

Trochu plaché, trochu introvertní a velmi emocionální, to jsou Panny. Morální a jemné. Růžová je ta pravá, jednoznačně.

Váha (23.9.–22.10.)

Váhy jsou diplomaté a umí dělat kompromisy. Neutrální šedá je tudíž pro ně ideální. Je přesně mezi černou a bílou.

Štír (23.10.–21.11.)

Výkonní, divocí a intenzivní. Poznáváte se? Štíři toho hodně vydrží a ničeho se nebojí. Temně rudá barva na nehtech to jedině podpoří.

Střelec (22.11.–21.12)

Střelci jsou nekonfliktní, berou život s humorem a nadhledem. Pro ně jsou naprosto ideální pastelové odstíny, které jsou hravé, ale zároveň jemné a něžné.

Kozoroh (22.12.–19.1.)

Nude a růžové matné odstíny jsou pro toto rohaté znamení to pravé. Jsou elegantní, prodlužují prsty a budete v nich prostě dokonalá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.