Horoskopy

7. ledna 2018 10:00

Martina Čerňanská

Ideální dezert podle vašeho znamení. Která sladkost je vám souzena podle hvězd?

Ideální dezert podle vašeho znamení. Která sladkost je vám souzena podle hvězd?

Astrologie je mocná a z hvězd se dá mnohé vyčíst. Třeba i to, jaký dezert se k vašemu znamení nejvíce hodí!

Vodnář

21. 1.–20. 2.

Lvi, jste originální a kreativní. Nebojíte se změn a přijímáte vše, co vám život přináší. Zasloužíte si na narozeniny něco speciálního. Co třeba růžové donuty?

Recept ZDE.

Ryby

21. 2.–20. 3.

Máte úžasnou povahu – jste intuitivní, empatičtí a velkorysí. Každý vás má rád a každá vás chce za přítele. A ideální dezert k vašim narozeninám, ryby? Růžové sametové cupcakes!

Recept ZDE.

Beran

21. 3.–20. 4.

Spontánní, energické a odvážné znamení, takoví jsou berani. Potřebujete dezert, který je stejně dokonalý jako vy. Pravé italské tiramisu je to pravé!

Recept ZDE.

Býk

21. 4.–21. 5.

Vaši přátelé a kolegové vědí, že se na vás mohou vždy spolehnout. Jste spolehliví, pracovití a máte rádi, když ostatní umí ocenit vaši práci. Ideální dezert pro býky jsou palačinky. Ale ne jen tak ledajaké. Vyzkoušejte slavné Crépes Suzette.

Recept ZDE.

Blíženci

22. 5.–21. 6.

Každá mince má dvě strany a nikdo to neví lépe než Blíženci. Rychlé změny o 180 stupňů, kontrasty, takoví jednoduše jsou. A zaslouží si netradiční dezert. Teplý čokoládový chceesecake.

Recept ZDE.

Rak

22. 6.–22. 7.

Raci jsou neuvěřitelně věrní přátelé a pokud si vás zamilují, je to láska na celý život. A proto si zaslouží něco speciálního. Co třeba želé z krvavého grapefruitu s malinami?

Recept ZDE.

Lev

23 .7.–22. 8.

Králové džungle. Lvy poznáte na první pohled – jsou dominantní a silní. A jako takoví si zaslouží něco velkého a neuvěřitelného, jako je jako je freakshake.

Recept ZDE.

Panna

23. 8.–22. 9.

Pořádkumilovné a pečující panny mají rády systém a klidně si počkají, aby byl výsledek dokonalý. A to klidně celou noc. Pak je ideální Granita! Třeba ta z růžového grapefruitu.

Recept ZDE.

Váhy

23. 9.–23. 10.

Váhy umí ocenit dokonalost a krásné věci. A co je dokonalejšího než čokoláda? Brownies vafle s ovocem je to pravé!

Recept ZDE.

Štír

24. 10.–22. 11.

Rozhodní Štíři jsou známí tím, že umí udržet své nervy na uzdě, ať už se jedná o jakoukoliv situaci. Ideální dezert? Rozhodně tento zmrzlinový dort!

Recept ZDE.

Střelec

23. 1.–22. 12.

Dobrodružné znamení. Střelci rádi cestují a jsou vždy optimističtí a umí skvěle bavit společnost. Nejlepší dezert pro toto milé znamení? Domácí čokoláda s oříšky!

Recept ZDE.

Kozoroh

22. 12.–20. 1.

Odhodlaní a všechny úkoly do konce dotahující – takoví jsou Kozorozi. K tomuto znamení se hodí jednoduchá dokonalost – klasický lahodný dort.

Recept ZDE.

Sdílejte článek
Štítky dezert cukrovinka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.