Horoskopy

31. července 2018 10:45

redakce Prima Ženy

Kohout – Roční čínský horoskop (2018)

Nadcházející období roku Psa přináší Kohoutům menší možnosti než v loňském roce jejich vlády. Více pozornosti by měli věnovat již rozpracovaným projektům a věcem, které dali do pohybu. Důležitou kapitolou bude také jejich společenský život, který by měl být pro Kohouty v tomto roce velmi rušný.

Ročníky 1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Lidé narození ve znamení Kohouta usilují o vedoucí postavení, ale spíše než touha po materiálním bohatství je k tomu vede pocit, že to tak má být, a díky své píli to většinou dokážou. Tito jedinci bývají střízliví a konzervativní, chybí jim uvolněnost, protože jsou opatrní a kritičtí. Bývají pyšní a sami se sebou spokojení a ne vždy vycházejí dobře s okolím. Jsou to nadaní řečníci a diskutéři, usilovně studují, protože nesnesou, aby je někdo považoval za nevzdělance.

Kohout v roce 2018

V roce Psa pro vás nastává určitě klidnější období, můžete si vydechnout a také dobře zúročit to, co jste zaseli v loňském roce svojí vlády. Nové, zajímavé nabídky mohou přicházet v oblasti profese a kariéry, bude však nutno včas reagovat. Také v oblasti financí by se vám mělo dařit, důležité ovšem bude sledovat i výdaje. Zajímat vás může i oblast informací a vzdělávání, dařit se vám bude i při různých zkouškách a konkurzech. Samostatnou kapitolou je také společenský život, který by měl být v tomto roce pro vás velmi rušný. Nesmíte však zapomínat ani na své nejbližší, partnera, rodinu i přátele. Čeká vás zajímavý rok plný výzev a nových možností ve všech oblastech.

Sdílejte článek