Kohout – Roční čínský horoskop (2020)

Kohout – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Kohouti bývají obezřetní, střízliví, konzervativní, silní, rozhodní. Jsou velmi inteligentní a pilní, často usilují o vedoucí postavení. Bývají to lidé, kteří usilovně studují a dovedou rychle sbírat a využívat informace a právě tato schopnost je hlavním zdrojem jejich úspěchu. Uvažují rychle, někdy mluví bez ohledu na možné důsledky, a vytvářejí si tak nepřátele. Bývají to nadaní řečníci a diskutéři. Jelikož úspěch do velké míry chápou jako stav, kdy mají vše, po čem touží a co si podle vlastního přesvědčení zaslouží, chovají se často sobecky a u ostatních tím vzbuzují značnou nelibost. Na druhé straně když jim na někom záleží, dokážou být velmi přátelští a pohostinní a uplatňují svoje diplomatické nadání. Dokážou také dobře ovlivňovat veřejné mínění, a získat tak lidi na svou stranu, čehož někdy také zneužívají k vlastnímu prospěchu.

Partnerství a láska

Lidé tohoto znamení se snaží emoce držet pod kontrolou, pěstují si pověst klidného až samolibého člověka odpovídajícího představě, kterou sami o sobě mají. Ve chvíli zklamání a bolesti mohou vybuchnout a bývají občas pokládáni za přehnaně kritické a popudlivé osobnosti. V nitru jsou citově založení, touží po lásce a přátelství, ale ne vždy se jim podaří získat a především udržet kvalitní partnerský vztah.

Kohouta zaujme bystrý Had, ale i mazaná Krysa a rychlý Kůň. S Tygrem bude sdílet vzájemnou vášeň, velké charisma má pro tyto zrozence také znamení Draka. Naprostým zklamáním většinou končí milostné vztahy se Zajícem, který je příliš citlivý a vztahovačný. Vepř je pro Kohouta málo akční a s Opicí může být dobrý kamarád.

Mluvením se rýže neuvaří. (Čínské přísloví)

Kohouti v roce 2020

S novým rokem přicházejí i nové výzvy, které si pečlivě naplánujte. Bude toho hodně, co musíte řešit, jak záležitosti týkající se vaší profese, tak i osobního charakteru. Možná jste nějaké věci „zametli pod koberec“, nyní je čas je řešit. Nenaložte na sebe víc, než unesete, poraďte se s lidmi, kteří vám mohou v praktických záležitostech pomoci. Osobní věci řešte s rodinou, přáteli a těmi, kteří vám mohou být nápomocni. Jen před vámi vcelku náročný rok, proto musíte myslet i na odpočinek, dovolenou a volné chvíle klidu a také o samotě. S pevnou vůlí a dobrým záměrem se vám bude i přes všechny náročné chvíle dařit.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.