Koza – Roční čínský horoskop (2020)

Koza – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003 ,2015

Zrozenci tohoto znamení jsou inteligentní a opatrní, bývají sice přátelští, ale neváhají dát najevo své potřeby. Podstatou lidí narozených v roce Kozy je slušnost, nevyvolávají rádi žádné nesnáze. Jsou to dobří posluchači, kteří vyslechnou všechny strany sporu a najdou schůdné řešení.

Mají fantazii a než se do něčeho pustí, musí mít možnost si v klidu vše promyslet. Kozy mají pro ostatní dostatek chápavého soucitu, což z nich činí osoby zranitelné, a proto často trpí stresem a vnitřními obavami. Celkově jsou založené spíše intelektuálně a dávají přednost tradici před módou, zejména pokud jde o jejich oblíbené činnosti, kulturu a vaření. Kozy bývají vynikající kuchaři s podrobnými znalostmi o jídle a víně a také výborní hostitelé, pyšní na svůj domov. Jsou tvořiví, mají fantazii, a než se do něčeho dají, měli by mít možnost vše si dobře promyslet a vyslechnout všechna stanoviska. Díky tomu vyřeší novým způsobem mnoho starých problémů, protože bez ohledu na vnější dojem jsou to lidé vysoce přizpůsobiví a v obtížných situacích výborně přežívají.

Partnerství a láska

Kozy jsou většinou lidé jemní, trpěliví, optimističtí, aktivní a plodní. Jsou známi svou moudrostí, s níž se drží zlaté střední cesty, vždy se snaží být i vůči partnerovi objektivní. Tito lidé jsou velice citliví ke svému okolí a vždy ochotně naslouchají stížnostem a smutkům svých přátel. Utrpení druhých berou vážně a posilují tak svou morální poctivost. Někdy bývají přecitlivělí a sebemenší nedorozumění zveličují, což jim přináší zbytečně partnerské problémy.

Porozumění najdou ve vztazích s Koněm, Vepřem a také Tygrem. Okouzlení, napětí a také boj zažívají ve spojení s Drakem. Nejhorší bývá láska s Buvolem, provázejí ji časté hádky a nedorozumění. Oporu mohou najít v upovídaných Opicích a citlivých Zajících.

Velké duše mají vůli, ty malé pouze přání a touhy. (Čínské přísloví)

Kozy v roce 2020

Vaše znamení čeká příjemný rok, s vládcem tohoto roku, Krysou, si rozumíte, můžete proto zažívat šťastné období, důležitá rozhodnutí naplánujte na počátek léta. Můžete zažít pozitivní změny v oblasti profesní i ve vašem soukromí. Proto i když odjedete na dovolenou, měla by být pro vás přínosem, v uvolňující náladě léta a bez pracovní zátěže můžete získat nové nápady, jak zjednodušit nebo vyplepšit svůj život i práci. V období podzimu můžete mít šance, jak mnohé změnit ke své spokojenosti. Závěr roku pro vás bude příjemný i díky finančnímu ohodnocení, které vás mile překvapí.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.