Horoskopy

30. července 2018 16:30

redakce Prima Ženy

Krysa – Roční čínský horoskop (2018)

V novém čínském roce se jí bude dařit, zvláště pak v oblasti práce. Důležitý je v tomto roce také společenský život a hledání nových kontaktů, a to jak v oblasti pracovní, tak i v oblasti přátelství a lásky.

Ročníky 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Lidé narození v roce Krysy jsou činorodí a bystří a často zaujímají vedoucí postavení. Krysy bývají zvídavé, duchaplné a tvořivé a nejlépe se realizují v oblastech spojených s výživou a půdou. Často se spoléhají jen samy na sebe, a proto by se měly naučit využívat svých komunikačních schopností a získávat tak podporu i od svého okolí.

Krysy v roce 2018

V roce Psa se dokážete rychle vypořádat s problémy, které se mohou vynořit. Budete se snažit o úspěch a malé nezdary vás nezastaví. Naštěstí vám nehrozí, že byste byli zneužití, dokážete dobře rozeznat manipulaci a využívání druhými. Možná vás nejvíce uspokojí budování vlastního hnízda, jarní úklid nebo větší rekonstrukce. Přestože máte dokonalý vkus, obraťte se na odborníky a zkuste svůj životní prostor proměnit podle čínského prostorového umění feng-shui, které pomůže váš příbytek proměnit v naprosto harmonické prostředí, kde bude energie čchi volně a nerušeně proudit. Na jaře začínají různé vzdělávací semináře a cykly zajímavých přednášek, kde se jako velmi zvídavé znamení můžete realizovat. Vyberte si zajímavé téma, které vás přitahuje, a pracujte na osobní proměně.

Sdílejte článek