Kůň – Roční čínský horoskop (2020)

Kůň – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Lidé ve znamení Koně jsou cílevědomí a pro dosažení svého cíle užívají všech dostupných prostředků. Občas se jeví jako sobci, jindy jsou velkorysí a ochotně se zapojí do jakékoliv práce, jsou manuálně zruční a pracovití. Nejsou však trpěliví a nade vše si cení svojí svobody. Jsou obdařeni silnou intuicí, bývají vnímaví, pozorní a citliví k novým vývojovým trendům. Obvykle mají umělecké nadání, jsou přátelští, inteligentní a vyzařují energii, aktivitu a mládí a jsou ochotní pomoci ostatním vždy, když je to třeba. Nebezpečím pro ně může být jejich nevyhraněnost, nesoustředěnost a neochota usilovat o cíle, jejichž dosažení vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Chodí rádi do divadla a na koncerty, do galerií a muzeí, ale před obdivováním cizího peří dávají raději přednost vlastní tvorbě. Mnohem lépe jim také svědčí role řečníka než posluchače. Nejšťastnější jsou při jakémkoli intelektuálním nebo fyzickém klání, protože jsou soutěživí a rádi vyhrávají.

Partnerství a láska

Potřebují hodně něžné a láskyplné péče a klidné, stabilní prostředí, v němž se mohou svobodně pohybovat. Těmto lidem nic nebrání, aby vydělávali spoustu peněz a zastávali vysoké funkce, oni si však nade vše cení své svobody a to i ve vztazích. Jen neradi se vážou v manželství, musí k tomu být opravdový důvod. I v případě, že žijí v „pevném“ partnerství rádi si uchovávají svojí svobodu, koníčky, přátele, cesty. A jejich protějšky by to měli chápat a tolerovat. Chtějí všechno nebo nic.

Nejlépe si toto znamení rozumí s Tygry a Psy, je zde předpoklad dlouhodobého a harmonického partnerství. Napětí a problémy se mohou objevit v milostných vztazích s citlivým Zajícem a také Kohoutem. Pomáhat a podporovat se budou s Kozou a partnerství, kterému by se měli určitě vyhnout, je s lidmi ve znamení Krysy.

Je-li cesta daleká, poznáš sílu koně. Trvá-li něco dlouho, poznáš srdce člověka. (Čínské přísloví)

Kůň v roce 2020

V novém čínském roce musíte být opatrní, Krysa s vaším znamením nemá nejlepší vztahy. Půjde tedy o to, abyste se dokázali koncentrovat na vše, co děláte, a nejednali zbrkle, tak jak máte ve zvyku. Velká impulzivnost by se vám nemusela vyplatit, a to jak v pracovní oblasti, tak i ve vašem soukromém životě. Jednejte uvážlivě, zkuste se poradit a získat informace k záležitostem, ve kterých nejste odborníky. Máte určitě možnost rozvoje, ale důležité bude načasování, abyste pozitivní výsledky neovlivnili zbytečnou zbrklostí, najděte správné tempo pro změny ve svém životě, abyste nic neurychlili ani nezmeškali.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.