Kůň – Roční čínský horoskop (2021)

Kůň – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

„Je-li cesta daleká, poznáš sílu koně. Trvá-li něco dlouho, poznáš srdce člověka.“

Lidé ve znamení Koně bývají manuálně zruční a pracovití. Nejsou však trpěliví a nade vše si cení svojí svobody. Jsou obdařeni silnou intuicí, bývají vnímaví, pozorní a citliví k novým vývojovým trendům. Obvykle mají umělecké nadání, jsou přátelští, inteligentní a vyzařují energii, aktivitu a mládí a jsou ochotni pomoci ostatním vždy, když je to třeba.

Nebezpečím pro ně může být jejich nevyhraněnost, nesoustředěnost a neochota usilovat o cíle, jejichž dosažení vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Chodí rádi do divadla a na koncerty, do galerií a muzeí, ale před obdivováním cizího peří dávají přednost vlastní tvorbě. Mnohem lépe jim také svědčí role řečníka než posluchače. Nejšťastnější jsou při jakémkoli intelektuálním nebo fyzickém klání, protože jsou soutěživí a rádi vyhrávají.

Láska a vztahy

Nejlépe si toto znamení rozumí s Tygry a Psy, je zde předpoklad dlouhodobého a harmonického partnerství. Napětí a problémy se mohou objevit v milostných vztazích s citlivým Zajícem a také Kohoutem. Pomáhat a podporovat se budou s Kozou a partnerství, kterému by se měli Koně určitě vyhnout, je s lidmi ve znamení Krysy.

Kůň v roce 2021

V novém roce dostanou tito jedinci šanci vylepšit svůj pracovní kredit. Vše půjde lehčeji a příležitosti budou přicházet samy. Lidé narození v tomto znamení mohou mít velký úspěch při různých pohovorech a konkurzech, a získat tak práci, po které dlouho toužili.

[[nid:7212882]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.