Horoskopy

16. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 16. 3. – symbol Síť

Naše tělo i mysl si musí odpočinout od neustálých podnětů ze světa zpráv a informací. Vypneme se ze „sítě“ a jdeme si vyčistit hlavu do přírody, večerní procházka před spaním nám udělá dobře. Věnujeme se sami sobě a dopřejeme si relaxaci a nečinnost.

Luna ve Štíru – ubývá

Dnes jsme zranitelní, negace a neústupnost se mohou promítnout zvláště v partnerské a milostné oblasti.

V tomto cyklu Luny bychom měli věnovat pozornost vylučovacím orgánům, močovému měchýři, dbát na očistu a intimní hygienu. Doporučují se sedací koupele v bylinkových odvarech nebo speciálních připravených směsích a výluhů pro urogenitální oblast.

Ve fázi ubývající Luny se naše váha většinou nemění, můžeme více jíst. S jídlem nespěcháme, uděláme si čas na polední pauzu. K obědu si dopřejeme menu – předkrm nebo polévku i hlavní chod. Večer na pleť naneseme kvalitní masky, např. bahenní, nebo zkusíme kyslíkovou terapii.

Nepijeme chladné nápoje, pozor na operace v oblasti močového měchýře, konečníku.

Pro dny ve štíří energii vybereme temně modrou nebo bílou barvu. Z kamenů černý onyx nebo křišťál. Vonět nám může myrha nebo fialka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.