Horoskopy

17. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 17. 3. – symbol Orel

Dnešek může být pro mnohé úspěšným dnem. Těm, kdo mají vědomé spojení s univerzem a naučili se umění vizualizace, se bude dařít na všech úrovních. Můžeme si naplánovat důležité obchodní a pracovní schůzky, řešit vztahové a milostné záležitosti a dávat věci do pořádku.

Luna ve Štíru – ubývá

Štíří energie přináší napětí, výměnu názorů, ale i uvědomění si, co v životě nepotřebujeme.

Je konec pracovního týdne, najdeme chvíli pro sebe: vypneme mobil, pustíme si oblíbenou zklidňující muziku a relaxujeme. Dopřejeme si teplou lázeň s bylinkovou esencí, zapálíme svíčky – a je nám krásně…

Jídlo můžeme náležitě okořenit a vyzkoušet i exotické recepty, asijskou nebo mexickou kuchyni. Navštívíme restauraci nebo si jídlo necháme dovést domů a užíváme si klidu domácího zázemi.

Dostatečně pijeme, především vodu, kvalitní víno nebo dobré pivo. Můžeme vyzkoušet antický styl spojení tyrkysové se stříbrnou.

Z kamenů nám bude pomáhat hematit nebo apatit. Svůj prostor provoníme vůní geránia nebo hřebíčku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.