Horoskopy

17. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 17. 3. – symbol Orel

Dnešek může být pro mnohé úspěšným dnem. Těm, kdo mají vědomé spojení s univerzem a naučili se umění vizualizace, se bude dařít na všech úrovních. Můžeme si naplánovat důležité obchodní a pracovní schůzky, řešit vztahové a milostné záležitosti a dávat věci do pořádku.

Luna ve Štíru – ubývá

Štíří energie přináší napětí, výměnu názorů, ale i uvědomění si, co v životě nepotřebujeme.

Je konec pracovního týdne, najdeme chvíli pro sebe: vypneme mobil, pustíme si oblíbenou zklidňující muziku a relaxujeme. Dopřejeme si teplou lázeň s bylinkovou esencí, zapálíme svíčky – a je nám krásně…

Jídlo můžeme náležitě okořenit a vyzkoušet i exotické recepty, asijskou nebo mexickou kuchyni. Navštívíme restauraci nebo si jídlo necháme dovést domů a užíváme si klidu domácího zázemi.

Dostatečně pijeme, především vodu, kvalitní víno nebo dobré pivo. Můžeme vyzkoušet antický styl spojení tyrkysové se stříbrnou.

Z kamenů nám bude pomáhat hematit nebo apatit. Svůj prostor provoníme vůní geránia nebo hřebíčku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.