Opice – Roční čínský horoskop (2020)

Opice – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Tito lidé jsou energičtí fyzicky i duchovně a často se nedovedou ve svých vášních ovládat. Tam, kde je Opice, se vždycky něco děje, jsou to vůdčí typy, ale jen neradi přiznávají vlastní chyby, a tak ze všeho raději viní ostatní. Lidé narození v roce Opice jsou chytří, rychlí, zábavní a smyslní. Mají divoký, rtuťovitý temperament a mohou být neuvěřitelně nepořádní a neukáznění. Nervozita, nadměrná aktivita a nedostatek trpělivosti jsou důvodem, proč se Opice často vystavují nejrůznějším nebezpečím, a ohrožují tak své šance na úspěch. I přes svou vrozenou netrpělivost si dělají velké plány, organizují nejrůznější události a ovládnou vždy každý večírek. Obvykle příliš neutrácejí, ale vzhledem k četným koníčkům a zájmům ani moc neušetří. Jestliže se nudí v práci nebo v partnerství, nikdo a nic nedokáže udržet jejich pozornost a zájem

Partnerství a láska

Tito lidé zůstávají po celý život nadšení jako děti. Jsou k ostatním bezprostřední a nemají rádi žádné složité vazby. Rádi se baví, proto dávají přednost partnerům a také přátelům, kteří je dokážou rozesmát, protože nesnášejí nudu. Také se těžko rozhodují pro pevný vztah, nemají rádi závazky, protože nejsou příliš rodinnými typy. Raději žijí svobodný životem, milují společnost a večírky, kde se mohou před ostatními předvádět. Bývají lepšími přáteli než partnery, i když samozřejmě existují výjimky.

Nejlepším partnerem pro toto znamení je Drak, většinou naleznou vzájemné zalíbení také s Krysou. Ocenit mohou trpělivost a také obdiv znamení Vepře a Hada, také citlivý Zajíc mívá pro Opice velké pochopení. Neutrální bývá vztah s Koněm a Kohoutem. V přátelském, ale i pracovním vztahu je bude vždy podporovat Buvol. Naprostou katastrofou může skončit láska s Tygrem.

Čím více milujeme své přátele, tím méně jim lichotíme. Čím méně je milujeme, tím více jim lichotíme. (Čínské přísloví)

Opice v roce 2020

Vaše znamení se může radovat, nastává velmi dobrý rok, protože Krysa je váš dobrý kamarád. V tomto roce proto můžete dokázat mnohé, ale je nutná koncentrace a důslednost, která ale není vaší nejsilnější stránkou. Sami si nastavte rovnováhu mezi prací, kariérou a pozorností a péčí o vaše nejbližší, rodinu a přátele. Zapomínat byste neměli ani na své koníčky, studium a čas, který strávíte o samotě, v klidu, který budete v novém roce opravdu potřebovat. Vcelku lze říci, že půjde o rok posunu, lépe se vám bude dařit během léta a v druhé polovině roku.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.