Opice – Roční čínský horoskop (2021)

Opice – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

„Čím více milujeme své přátele, tím méně jim lichotíme. Čím méně je milujeme, tím více jim lichotíme.“

Podstatou lidí narozených v tomto znamení je nezkrotnost. Jsou energičtí fyzicky i duševně a často se nedovedou ve svých vášních ovládat. Tam, kde je Opice, se vždycky něco děje, jsou to vůdčí typy, ale jen neradi přiznávají vlastní chyby, a tak ze všeho raději viní ostatní.

Lidé narození v roce Opice jsou chytří, rychlí, zábavní a smyslní. Mají divoký, rtuťovitý temperament a mohou být neuvěřitelně nepořádní a neukáznění. Nervozita, nadměrná aktivita a nedostatek trpělivosti jsou důvodem, proč se Opice často vystavují nejrůznějším nebezpečím, a ohrožují tak své šance na úspěch. I přes svou vrozenou netrpělivost si dělají velké plány, organizují nejrůznější události a ovládnou vždy každý večírek. Obvykle příliš neutrácejí, ale vzhledem k četným koníčkům a zájmům ani moc neušetří.

Láska a vztahy

Nejlepším partnerem pro toto znamení je Drak, většinou naleznou vzájemné zalíbení také s Krysou. Ocenit mohou trpělivost a také obdiv znamení Vepře a Hada, také Zajíc mívá pro Opice pochopení. Neutrální bývá vztah s Koněm a Kohoutem. V přátelském, ale i pracovním vztahu je bude podporovat Buvol. Naprostou katastrofou může skončit láska s Tygrem.

Opice v roce 2021

Pro Opice nastává průměrný rok, který nepřinese mnoho změn. Doporučuje se nezačínat žádné velké projekty nebo zásadní životní změny, spíše opatrně zkoumat, co jejich plány mohou v budoucnu přinést.

[[nid:7212882]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.