Partnerský horoskop: Panna + Vodnář

Jaké je partnerství kritické Panny se svobodomyslným Vodnářem? Určitě náročné pro oba zúčastněné. Panna bude šílet z vodnářské nepolapitelnosti, Vodnář zase z pověstného panenského pedantismu. Spojovat je bude touha po poznání a brilantní intelekt. Přečtěte si o lásce Panny a Vodnáře.

Jaké je partnerství kritické Panny a individualistického Vodnáře? Určitě náročné pro oba dva. Pokud se ale dokážou přizpůsobit vzájemné rozdílnosti, může to být partnerství velmi prospěšné.

  • Hlavní téma vztahu: Jak spojit tradiční s netradičními.
  • Pozitiva: Brilantní intelekt, originálnost, schopnost se učit novým věcem, nezávislost.
  • Negativa: Ironie, jízlivost, sklony k různým neurózám, zarputilost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V prosazování originálních a netradičních myšlenek.

Uvolněte se, prosím. Ano, v soužití těchto dvou znamení se Panna musí sakra uvolnit, aby vydýchala nezávislost a individualismus Vodnáře, což jí ale může být i ku prospěchu. Pochopí, že její lpění na detailu, systému, řádu a pořádku je Vodnáři šumafuk a že on si zásadně jede po svém.

A ejhle, z poněkud úzkoprsé Panenky se vedle Vodnáře stává nezávislá osoba, která si umí vychutnat život i z těch nečekaných stránek. Pochopí, že náhlá změna, překvapivá zábava či poněkud nedbalé respektování společenských konvencí může být občas i fajn. Vodnáři naopak Panna sedí náramně, o všechno se postará, ve všem poradí, vše zařídí, vždy ho chápe a vše mu odpustí. Možná je s ní někdy krapet nuda, ale to se také poddá.

  • Dobrá rada: Zapomeňte na netaktní poznámky.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.