Partnerský horoskop: Ryby + Ryby

Jaké je partnerství dvou lidí narozených ve stejném znamení – v obětavém znamení Ryb, u kterého je princip lásky maximálně rozvinutý? Tito lidé se žení a vdávají z lásky a žádná jiná úvaha je při tom nemůže ovlivnit. Jejich partnerství však nemusí být jen láskou nebeskou. Přečtěte si o lásce dvou Ryb.

Jaké je partnerství dvou romantických a citlivých lidí narozených ve znamení Ryb? Oba mají talent chápat pocity druhých, trpí však, když jim ostatní neprojevují příslušné důkazy lásky a náklonnosti, pak se cítí osamělí a zklamaní.

  • Hlavní téma vztahu: Jak správně použít dar lásky, kterým jsou Ryby nadmíru obdařené.
  • Pozitiva: Romantika, vnímavost, citlivost, fantazie a kreativita. Velká obětavost.
  • Negativa: Přecitlivělost, sklony k osamělosti a mučednictví. Přehnaný sentiment a citová závislost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V opravdové lásce.

Velmi častá kombinace. Dvě Ryby si rozumějí beze slov, jsou na sebe intuitivně napojené. Funguje mezi nimi telepatie, vědí o druhém, i když se jejich protějšek momentálně pohybuje na opačné straně zeměkoule. Fantazie a kreativita je provází společným životem. Také obětavost, péče, starostlivost, touha ochraňovat.

Ryby jsou ve svých citech zranitelné a zranit se mohou i navzájem. A taková poraněná Ryba se lehce promění ve žraloka. Predátora, který se stává smrtelným nebezpečím pro své okolí, a co hůře, především sám pro sebe. Ryby umějí svá zranění obrátit dovnitř, do svého nitra, a ze života volí únik. Bohužel i únik k závislostem všeho druhu. Pokud budou vzájemně posilovat svoji vůli, zdravé sebevědomí a nebudou hrát roli obětí, čeká je ale život jako sen.

  • Dobrá rada: Nebuďte mučedníky, nehrajte roli oběti, nenechávejte se zneužívat a zároveň nechtějte parazitovat na práci druhých.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.