Partnerský horoskop: Ryby + Ryby

Jaké je partnerství dvou lidí narozených ve stejném znamení – v obětavém znamení Ryb, u kterého je princip lásky maximálně rozvinutý? Tito lidé se žení a vdávají z lásky a žádná jiná úvaha je při tom nemůže ovlivnit. Jejich partnerství však nemusí být jen láskou nebeskou. Přečtěte si o lásce dvou Ryb.

Jaké je partnerství dvou romantických a citlivých lidí narozených ve znamení Ryb? Oba mají talent chápat pocity druhých, trpí však, když jim ostatní neprojevují příslušné důkazy lásky a náklonnosti, pak se cítí osamělí a zklamaní.

  • Hlavní téma vztahu: Jak správně použít dar lásky, kterým jsou Ryby nadmíru obdařené.
  • Pozitiva: Romantika, vnímavost, citlivost, fantazie a kreativita. Velká obětavost.
  • Negativa: Přecitlivělost, sklony k osamělosti a mučednictví. Přehnaný sentiment a citová závislost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V opravdové lásce.

Velmi častá kombinace. Dvě Ryby si rozumějí beze slov, jsou na sebe intuitivně napojené. Funguje mezi nimi telepatie, vědí o druhém, i když se jejich protějšek momentálně pohybuje na opačné straně zeměkoule. Fantazie a kreativita je provází společným životem. Také obětavost, péče, starostlivost, touha ochraňovat.

Ryby jsou ve svých citech zranitelné a zranit se mohou i navzájem. A taková poraněná Ryba se lehce promění ve žraloka. Predátora, který se stává smrtelným nebezpečím pro své okolí, a co hůře, především sám pro sebe. Ryby umějí svá zranění obrátit dovnitř, do svého nitra, a ze života volí únik. Bohužel i únik k závislostem všeho druhu. Pokud budou vzájemně posilovat svoji vůli, zdravé sebevědomí a nebudou hrát roli obětí, čeká je ale život jako sen.

  • Dobrá rada: Nebuďte mučedníky, nehrajte roli oběti, nenechávejte se zneužívat a zároveň nechtějte parazitovat na práci druhých.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.