Pes – Roční čínský horoskop (2019)

Pes – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Vodní pes 1922, 1982

Dřevěný pes 1934, 1994

Ohnivý pes 1946, 2006

Zemní pes 1958, 2018

Kovový pes 1970

Tito lidé jsou přátelští, oddaní svým blízkým, mají rádi společnost a druhým pomáhají. I když osoby narozené v roce Psa budí dojem tichých a vyrovnaných lidí, v jejich nitru panuje značný neklid. Jakmile se pro něco rozhodnou, postupují neohroženě a systematicky překonávají jednu překážku za druhou. Díky tomu se z nich často stávají schopní vedoucí. Jsou to přitažlivé a vtipné osobnosti s optimistickou povahou. Jsou neklidní a aktivní, nudí je, když je něco příliš snadné nebo když se věci táhnou moc dlouho, práce a námahy se nebojí. Jejich cesta k úspěchu bývá dlouhá a někdy se jim může zdát, že jsou odsouzeni jen k lopotné dřině, ale nakonec se jejich plány vyplní. Smysl pro věrnost ke kolegům, přátelům i partnerům je klíčovou emocí lidí narozených v roce Psa. Jejich city však není těžké zranit, a jelikož mají dobrou paměť, jejich citové rány se hojí poměrně dlouho. Hodně si věří, a tak na sebe berou více úkolů, než mohou zvládnout. K životu přistupují pozitivně, rádi se baví a cestují. Práce je pro ně vždy na prvním místě, ale najdou si čas i pro umění, soutěživé sporty a pobyt v přírodě.

Pěkné partnerství mohou mít s Tygry a Koni, tato partnerství mohou být trvalá. Přitažliví pro ně bývají citliví a umělecky založení Zajíci. Zvláštní přitažlivost panuje mezi Psy, znamení Hada pro ně může být velkou hádankou a výzvou. Spíše přátelské vztahy navazuji s Kohouty. Napjaté a náročné vztahy mívají s Drakem, Kozou a také Buvolem.

Pes v roce 2019

Na tento rok se můžete těšit, odpočinete si po loňském roce vaší vlády, ve které jste měli mnoho příležitostí k posunu. Nyní se můžete těšit na mnohá překvapení a změny, které vás potěší. Největší progrese se bude odehrávat ve vaší pracovní oblasti, kde díky informacím, vlivným kontaktům a především díky vlastní iniciativě můžete zažít velkou transformaci a posun. V oblasti práce a zdraví se mohou začít odvíjet velké změny nebo také přijdou profesní výzvy. Ničeho se neobávejte a vzpomeňte si na rčení „co mě nezabije, to mě posílí“, a s odvahou se pusťte do řešení všech situací. I v oblasti vztahové se mnohé věci vyjasní, budete se snažit, abyste vy i vaši nejbližší zažívali období klidu a harmonie.

Sdílejte článek