Pes – Roční čínský horoskop (2020)

Pes – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

U těchto lidí najdeme silný vztah k všemu tajemnému, zajímají je různé záhady a mystiky. Psi jsou bdělí, jako první varují před blížícím se nebezpečím, a jakmile nastane čas jednat, chovají se s velkou odvahou. Přestože osoby narozené v roce Psa budí dojem tichých a vyrovnaných lidí, v jejich nitru panuje často neklid. Jsou aktivní a nudí je, když je něco příliš snadné nebo když se věci řeší moc dlouho. Jejich cesta k úspěchu bývá dlouhá, a někdy se může zdát, že jsou odsouzeni jen k lopotné dřině. Smysl pro věrnost ke kolegům, přátelům i partnerům je klíčovou vlastností lidí narozených v tomto znamení. Jejich city je snadné zranit, a jelikož mají dobrou paměť, jejich rány se hojí dlouho. Hodně si věří, a tak na sebe berou více úkolů, než mohou zvládnout. K životu přistupují pozitivně, rádi se baví, ale práce je pro ně vždy na prvním místě, i když si rádi najdou čas i pro společnost blízkých a přátel.

Partnerství a láska

Toto znamení je velmi citlivé a právě díky tomu jedná často velmi emocionálně. Mohou proto vytvářet ve vztazích časté problémy a nedorozumění, jsou vztahovační a také si libují v roli oběti. Partnerství berou velmi vážně, proto prožívají veškeré potíže silně a rozchody jsou pro ně velmi traumatické. Jsou romantičtí a věří na lásku na celý život a jestliže se zklamou, většinou se uzavírají do sebe a nesnadno vstupují do nových vztahů.

Nejsnadněji navážou partnerství s Tygry a Koni, tato partnerství mohou být trvalá. Přitažliví pro ně bývají i umělecky založení Zajíci, zvláštní přitažlivost panuje mezi Psem a Hadem, který je pro něj velkou hádankou a výzvou. Spíše přátelské vztahy navazuje s Kohouty.

Napjaté vztahy mívá s Drakem, Kozou a také dogmatickým Buvolem.

Sto mužů může vytvořiti tábor, ale jenom jedna žena může vytvořit domov. (Čínské přísloví)

Pes v roce 2020

Již v roce Vepře prožili mnozí zástupci tohoto znamení velké změny, ke kterým často byli dovedeni vnějšími podmínkami. I v roce kovové Krysy budou Psi procházet různými zkouškami, zvláště ti, kteří se narodili s prvkem dřeva. Je jisté, že si budou muset vybírat a volit, čemu věnují svoji pozornost a také čas a energii. Příjemné období je čeká začátkem nového roku, v létě a také na podzim mohou díky novým zkušenostem získat nadhled a sílu k rozhodnutí. Během roku se mohou vyskytnout různá nedorozumění a problémy, což je donutí jednat uvážlivě, ale rázně, zvláště pak ve vztazích s ostatními, ať již doma, nebo na pracovišti. Když vše zvládnou, mohou se těšit na pohodový závěr roku.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.