Pes – Roční čínský horoskop (2021)

Pes – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

„Sto mužů může vytvořit tábor, ale jenom jedna žena může vytvořit domov.“

Podstatou lidí narozených v roce Psa je bdělost, jako první varují před blížícím se nebezpečím, a jakmile nastane čas jednat, chovají se s velkou odvahou. Přestože osoby narozené v roce Psa budí dojem tichých a vyrovnaných lidí, v jejich nitru panuje často neklid. Jsou aktivní a nudí je, když je něco příliš snadné nebo když se věci řeší moc dlouho. Jejich cesta k úspěchu bývá dlouhá a někdy se může zdát, že jsou odsouzeni jen k lopotné dřině. Smysl pro věrnost ke kolegům, přátelům i partnerům je klíčovou vlastností lidí narozených ve znamení Psa. Jejich city však není těžké ranit, a jelikož mají dobrou paměť, jejich rány se hojí dlouho. Hodně si věří, a tak na sebe berou více úkolů, než mohou zvládnout. K životu přistupují pozitivně, rádi se baví, ale práce je pro ně vždy na prvním místě, i když si rádi najdou čas i pro společnost blízkých a přátel.

Láska a vztahy

Pěkné partnerství mohou mít s Tygry a Koni, tato partnerství mohou být trvalá. Přitažliví pro ně bývají citliví a umělecky založení Králíci. Zvláštní přitažlivost panuje s jiným Psem, znamení Hada pro ně může být velkou hádankou a výzvou. Spíše přátelské vztahy navazují s Kohouty. Napjaté a náročné vztahy mívají s Drakem, Kozou a také Buvolem.

Pes v roce 2021

Tento rok nebude ani pro jedince narozené ve znamení Psa jednoduchý. Mohou očekávat velký nápor na svoji psychiku a výdrž. Nic nepůjde, jak by si tito lidé přáli a plánovali. Měli by být ve všech ohledech opatrní.

[[nid:7212882]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.