Tygr – Roční čínský horoskop (2020)

Tygr – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Lidé v tomto znamení jsou pozorní a silní, a proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Jsou povzneseni nad drobné a nepodstatné starosti všedních dnů, přízemním lidem mohou připadat extravagantní. To ovšem neznamená, že jsou Tygři pompézní či nudní, naopak bývají to vtipní, veselí a vzrušující společníci. Tygři jsou známi svou ostražitostí a zvídavostí. Jakmile se naskytne příležitost, jsou připraveni k odvážnému skoku. Mají vůdčí schopnosti a do řešení různých problémů a úkolů se vrhají s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Jsou sebejistí a výřeční a jejich určitou bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, s kterou dokážou věci řešit.

Tygři milují večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení a těší je, jsou-li středem pozornosti. Jsou zábavní, mají smysl pro humor a vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což vždy nekvituje jejich okolí.

Partnerství a láska

Tygři jsou emocionálně neklidní a nesmlouvavě se šplhají na vrchol. Jakmile ho však dosáhnou, cítí se nešťastní, nespokojení, osamělí, izolovaní, prázdní a smutní. Dovedou chránit sebe i své území a neváhají udatně bránit svou vlast před vetřelci a útočníky. Jsou to tuláci a držet se doma jim dělá značné problémy. Jsou nároční, dokážou využít příležitosti a mívají sklony k nevěře; neustále pokukují po nové šanci. Se samotou a osamělostí se ovšem vypořádat nedovedou.

Emocionální soulad nalezne Tygr s lidmi narozenými ve znamení Psa a Koně. Skvěle si také rozumí s Vepřem, který se mu podřídí. Fascinovat ho mohou Opice, ale partnerství dvou silných osobností většinou nemá trvání. Vyhnout by se měli Buvolům, Hadům a Krysám.

Kdo otevírá své srdce ctižádosti, zavírá ho klidu. (Čínské přísloví)

Tygr v roce 2020

Pro znamení Tygra nastává náročný rok, budou ho tížit různé povinnosti a záležitosti, které bude muset dokončit nebo vyřešit. Už počátek roku pro něj bude mít velké výzvy, ať již v osobní, nebo profesní oblasti. Tygři by se měli připravit na změny v životě, které nemusí být jen pozitivní. Důležitý bude ponor do jejich psychiky a podvědomí, měli by si uvědomit, že za chyby a špatná rozhodnutí si mohou sami a neměli by svalovat vinu na druhé.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.