Tygr – Roční čínský horoskop (2021)

Tygr – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

„Kdo otevírá své srdce ctižádosti, zavírá ho klidu.“

Lidé v tomto znamení jsou pozorní a silní, a proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Mají vůdčí schopnosti a do řešení různých problémů a úkolů se vrhají s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Jsou sebejistí a výřeční a jejich určitou bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, s kterou dokážou věci řešit.

Bývají však emocionálně nestálí a neustále pokukují po nové šanci v lásce. Tygři milují večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení a těší je, jsou-li středem pozornosti. Jsou zábavní, mají smysl pro humor a vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což vždy nekvituje jejich okolí.

Láska a vztahy

Jsou nároční, emocionální soulad nalezne Tygr s lidmi narozenými ve znamení Psa a Koně. Skvěle si také rozumějí s Vepřem, který se jim podřídí. Fascinovat je mohou Opice, ale partnerství dvou silných osobností většinou nemá trvání. Vyhnout by se měli Buvolům, Hadům a Krysám.

Tygr v roce 2021

Pro Tygry nastává rok zkoušek a rychlých zvratů. Musí být velmi pozorní v tom, co dělají, jinak si přivodí zbytečné problémy. Lidé tohoto znamení mají sklony být tvrdohlaví a neústupní. Měli by se učit důležitému umění asertivity, vůbec jim neuškodí přečíst si několik knih na toto téma.

[[nid:7212882]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.