Horoskopy

3. ledna 2015 14:31

Martina Čerňanská

Velký čínský horoskop - DRAK

Toto znamení čeká skvělý rok, kdy se bude těšit z úspěchu, který je pro něj velmi důležitý, z uznání ostatních i štěstí v osobním životě. Do života Draků mohou zasáhnout mnohé změny, které je pozitivně ovlivní a to jak v jejich soukromí, tak i práci.

Mnozí zástupci tohoto znamení mají pěkně našlápnuto a jsou pěkně rozjetí, možná si i zvykli, že se jim vše daří, důležité pro ně bude, aby si vážili toho, co mají, a snažili se to, co dokázali, dále rozvíjet a udržet. Čeká je rok plný společenského ruchu, budou všude žádaní a na jejich mínění a názory se budou ptát i nadřízení. Draci se mohou těšit na úspěšné a plodné období, ale nesmí zapomenout, že štěstí přeje připraveným.

Práce

V pracovní sféře se bude tomuto znamení jednoznačně dařit, nabídky a možnosti na zvýšení odbornosti i profesní postup je u mnohých aktivních Draků jistý. Těm, kteří touží po pracovních změnách a také zlepšení finančního ohodnocení, přijdou nové možnosti a skvělé šance hned na počátku nového roku. U mnohých se může změnit i jejich kvalifikace a obor, což předpokládá i otevřenost a chuť učit se novým věcem. Také ti, kteří podnikají, mohou zaznamenat mnoho nových kontaktů a větší zájem o jejich činnost, což se samozřejmě odrazí i na zvýšení tržeb a jejich ekonomických výsledků. Tento rok bude pro Draky náročný, ale zároveň jim přinese množství pozitivních změn.

Zdraví

Důležité pro Draky bude také zklidnění a celková harmonizace jejich osobnosti. Měli by se naučit práci s dechem, udělat si čas na fyzické aktivity, sport, procházky. A také změnit své stravovací návyky. Toto znamení má sklony k hektickému způsobu života, což se často neblaze odráží na stavu jejich organismu a fyzickém zdraví. Zvláště starší ročníky by měly dbát na prevenci a neodbývat se, co se týká zvláště skladby jejich jídelníčku. Velmi důležitý bude i osobní rozvoj, koníčky, vzdělávání a prohlubování různých dovedností, které pozitivně ovlivní i jejich psychiku a sebevědomí.

Láska

V roce vlády Kohouta by se konečně měli Draci soustředit na svůj osobní život, což mnohé může vést i k tak důležitým rozhodnutím, jako je společné soužití, svatba nebo plánování potomka. Je jisté, že jejich osobní vztahy budou mít novou kvalitu a i mnozí nezadaní mohou potkat zajímavé protějšky a tyto šance by neměli promarnit. Tento rok vyloženě přeje novým setkáním, seznamování lidí, čilému společenskému životu, protože energie znamení Kohouta je přátelská a družná, čehož by zástupci tohoto znamení měli náležitě využít, chodit na zajímavá místa, kde mohou potkat nové lidi a najít příležitost k seznámení, flirtování a novým partnerským vztahům.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.