Horoskopy

1. ledna 2015 11:41

Martina Čerňanská

Velký čínský horoskop - KOHOUT

S rokem vlády vašeho znamení přicházejí i nové výzvy, které si pečlivě naplánujte. Kohouti by měli zvládnout nejen společenský život, ale měli by se věnovat také sobě, svým přátelům, rodině a také vzdělávání.

V tomto roce je pro ně důležitý i jejich vnitřní rozvoj a kreativita, mohou získat nové inspirační zdroje a nápady. Rok jejich vlády podporuje tvořivost, takže se bude dařit Kohoutům, kteří pracují v umělecké sféře, v médiích nebo i v oblasti výzkumu. Měli by se také snažit maximálně využít svých komunikačních dovedností, díky kterým se seznámí se zajímavými lidmi, kteří jim mohou pomoci v osobním i pracovním rozvoji. Tento rok bude v každém případě pro Kohouty zajímavý, mohou v něm načerpat mnoho inspirace, rozvinout svůj vnitřní zdroj intuice a rozšířit své znalosti.

Práce

Přichází období, kdy mohou Kohouti dobře zúročit to, co zaseli v loňském roce vlády Opice. Nové, zajímavé nabídky mohou přicházet v oblasti profese a kariéry, bude však nutno včas reagovat, protože jich bude více než v loňském roce. Proto musí Kohouti při profesních změnách jednat opatrně a s výběrem nového zaměstnání příliš neriskovat. Také v oblasti financí by se lidem narozeným v tomto znamení mělo dařit, důležité ovšem bude sledovat i výdaje. Zajímat je může i oblast informací a vzdělávání, dařit se jim bude i při různých zkouškách a konkurzech. Mladší ročníky školou povinné budou mít úspěch při studiu, učení jim půjde snadno a lehce.

Zdraví

Kohouti by měli být opatrnější, rok jejich vlády pro ně může být velmi náročný. V případě, že se nebudou cítit dobře, měli by si naplánovat různá vyšetření a preventivní prohlídky. Více času by také měli věnovat odpočinku a dovršení plánů v oblasti osobních cílů a přání a neměli by zapomínat ani na své koníčky. Měli by se učit a navštívit zajímavé semináře osobního rozvoje. Zástupci tohoto znamení by měli také více cestovat, pokud jim to časové i finanční možnosti dovolí, a dopřát si nejrůznější zážitky, které jim přinesou radost, odreagování od stresu, ale i dobrodružství.

Láska

V osobním životě mohou zažít mnoho příjemného, nemusejí se obávat – nečekají je žádné velké dramatické zvraty. Budou toužit po legalizaci vztahů, partnerství s budoucností. Možná, že někteří z Kohoutů nechají i vyzvánět svatební zvony. Nejlepší čas pro lásku nastane v měsíci květnu. Ti, kteří budou připraveni a budou stát o změnu v osobním životě, mohou zažít skutečně velké změny.

Ti, kteří se chtějí seznámit, mají ještě velkou šanci v září. Podzimní měsíce nechystají velká překvapení a v závěru roku se budou Kohouti věnovat spíše práci a povinnostem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.