Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

Velký čínský horoskop - OPICE

Pro toto znamení by mělo jít celkem o úspěšný rok, záleží však na každém, jak dokáže jeho pozitivní nabídky využít. Protože temperamentní Opice mohou určité šance přehlédnout nebo také nedocenit.
Vydáno: 01.01.2015, Martina Hrušková
Čínský horoskop znamení Opice
Čínský horoskop znamení Opice Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

S rokem Kohouta přichází období, kdy by pozornost Opic měla být zaměřena nejen vně, ale i do nitra, což znamená i rozvíjení různých zklidňujících a relaxačních technik nebo také sportovních aktivit, při kterých se uvolní vnitřní napětí a stres. Půjde o rok, kdy se mnozí zástupci tohoto znamení mohou dozvědět informace, které jim hodně pomohou s nasměrováním vlastní životní cesty a v zásadních rozhodnutích.

Práce

Skončila vláda roku Opice, který byl pro všechny Opice velmi poučný a rušný. Ani v nastupujícím roce Kohouta nebudou mít Opice klid. Určitě se budou muset snažit ovládnout svůj divoký naturel a touhu riskovat, protože neuvážené jednání je může přivést do problémů. Měly by věnovat velkou pozornost financím a důležité je pro ně nepřeceňovat svůj vlastní odhad. Určitě není žádoucí začínat s většími projekty či zásadními životními změnami, pouze jen velmi opatrně po prozkoumání všech důležitých skutečností. Rok ohnivého Kohouta od všech vyžaduje uvážlivé jednání a pozornost při důležitých záležitostech ať již v soukromém, nebo profesním životě.

Zdraví

Počátkem roku nepřehánějte fyzické aktivity, ale dopřejte si více odpočinku a také rozmazlování – voňavé masáže celého těla, např. čokoládová, sauna, solárium. Přidávejte do svého jídelníčku co nejvíce vitamínu C, pokud možno v přírodní formě, k dobrému zažívání vám prospějí červené grepy. Největší ataky respiračních onemocnění můžete zažít v době předjaří. Pro podporu vašeho nervového aparátu, který bude zatížen zvláště na jaře, konzumujte potraviny, které mají dostatek hořčíku, jenž zklidní vaše nervy. V letním období pozor na riskování nebo předvádění se při sportovních aktivitách. Podzim přináší zklidnění, potřebu odpočinku po nabitém létě. V zimě pro vás může být kritický prosinec, kdy vaše psychika i náročný program mohou zavinit oslabení vašeho imunitního systému.

Láska

Po rušném roce vaší vlády lze očekávat klidnější období, kdy by pozornost měla být zaměřena k rodině a budování domova. Což u některých zástupců tohoto znamení může znamenat, že se rozhodnou upevnit stávající partnerské vztahy společným soužitím nebo plánováním přírůstků do rodiny. Opice by určitě neměly zanedbávat své nejbližší, což znamená i širší rodinu, mohou se zapojit do organizování různých rodinných sešlostí a oslav, což je jistě bude těšit. Zapomínat by neměly ani na své přátele a měly by se snažit věnovat svůj čas různým společenským setkáním. Také by si Opice měly uvědomit, že láska kvete v každém věku a není třeba se vzdávat jejího hledání a harmonie v partnerství.

Článek je zařazen v: Čína, horoskop, hvězdy, opice, čínský horoskop, horoskopy, rok ohnivého kohouta, atrologie, ohnivý kohout, znamení opice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama