Horoskopy

1. ledna 2015 16:32

Martina Čerňanská

Velký čínský horoskop - VEPŘ

Rok pod taktovkou znamení Kohouta bude pro Vepře velmi zajímavý a podnětný. Důraz bude kladen na prosazení se. Vepři by se měli naučit prodat svoji osobnost jak v oblasti pracovní, tak i v oblasti milostné a partnerské. Rok Kohouta jim k tomu poskytne dostatek příležitostí.

V zaměstnání a kariéře mohou aktivnější typy tohoto znamení zaznamenat úspěch, který však nepřijde sám od sebe. Budou si muset vše zasloužit tvrdou prací a překonáváním různých těžkostí. Kdo vytrvá, ten získá ocenění v podobě profesního posunu i zlepšení finanční situace. Je jisté, že v tomto roce se bude tomuto znamení dařit, ale Vepři, kteří inklinují ze své podstaty k pohodlnosti, nedostanou nic zadarmo, překážky však jen posílí jejich vůli a houževnatost.

Práce

Lidem tohoto znamení by se mělo dařit, ale při řešení finančních otázek by měli být ostražití a důslední a neměli by podléhat každé zajímavé a lukrativní nabídce, kterou dostanou. Toto znamení je důvěřivé, a proto lehce sedne na lep různým podvodným nabídkám. V materiální oblasti musí být Vepři zvláště ostražití a sledovat všechny své výdaje. Také je důležitá opatrnost při různých podpisech smluv, půjčkách, hypotékách atd. Raději investujte do finančních poradců nebo právníků, což se v konečném důsledku určitě vyplatí. Pro ty, kteří chtějí zvládnout vše sami, je určitě v tomto roce vhodné zvyšovat svou finanční gramotnost. A to jak návštěvou různých kurzů a seminářů, tak i četbou knih na toto téma, kterých je na trhu dost.

Zdraví

Vašemu znamení se promítá psychická nepohoda a stresy ve zvýšené formě do zdravotních potíží. Proto se snažte nejednat pod vládou emocí, prospěje vám vybití nahromaděné negativní energie pohybem. Největší problémy s vaší tělesnou schránkou mohou nastat v období předjaří, v březnu, ale i v dubnu. Při stresových situacích, pracovní zátěži, ale i domácích neshodách si neopatrností můžete přivodit i úraz. Proto myslete na to, že klidná mysl je půl zdraví, a nedejte prostor žádným stresům a hádkám. Tvrdí se, že většina nemocí je psychosomatického původu a naše psychika velmi ovlivňuje stav našeho zdraví. Preventivně dodávejte tělu vitamíny, které budou třeba zvláště v podzimních a zimních dnech, v případě, že podlehnete bacilům, sáhněte raději po zelené lékárně.

Láska

Pod vládou Kohouta vás čeká zajímavý rok plný aktivit a seznamování. Snažte se zmírnit svoji nedůvěřivost a oddejte se naplno lásce. I když nemusí jít o vztah na celý život, milostné jiskření a sympatie vás určitě nabijí dobrou náladou a sebevědomím. S jarem můžete uvítat novou lásku nebo také oživení stávajícího partnerství. Záleží i na vás, jak se budete ke svému miláčkovi chovat, protože pravdou je, že partner odráží vždy naše nálady jako zrcadlo. V tomto období můžete potkat i řadu zajímavých lidí, kteří vám mohou pomoci i v oblasti práce a vaší kariéry a mohou vás nasměrovat k uvědomění toho, co opravdu chcete. Vcelku lze říci, že rok Kohouta vám v oblasti vztahů může přinést mnoho pozitivního, záleží jen na vás.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.