Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

Velký čínský horoskop - VEPŘ

Rok pod taktovkou znamení Kohouta bude pro Vepře velmi zajímavý a podnětný. Důraz bude kladen na prosazení se. Vepři by se měli naučit prodat svoji osobnost jak v oblasti pracovní, tak i v oblasti milostné a partnerské. Rok Kohouta jim k tomu poskytne dostatek příležitostí.
Vydáno: 01.01.2015, Martina Hrušková
Čínský horoskop znamení Vepře
Čínský horoskop znamení Vepře Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V zaměstnání a kariéře mohou aktivnější typy tohoto znamení zaznamenat úspěch, který však nepřijde sám od sebe. Budou si muset vše zasloužit tvrdou prací a překonáváním různých těžkostí. Kdo vytrvá, ten získá ocenění v podobě profesního posunu i zlepšení finanční situace. Je jisté, že v tomto roce se bude tomuto znamení dařit, ale Vepři, kteří inklinují ze své podstaty k pohodlnosti, nedostanou nic zadarmo, překážky však jen posílí jejich vůli a houževnatost.

Práce

Lidem tohoto znamení by se mělo dařit, ale při řešení finančních otázek by měli být ostražití a důslední a neměli by podléhat každé zajímavé a lukrativní nabídce, kterou dostanou. Toto znamení je důvěřivé, a proto lehce sedne na lep různým podvodným nabídkám. V materiální oblasti musí být Vepři zvláště ostražití a sledovat všechny své výdaje. Také je důležitá opatrnost při různých podpisech smluv, půjčkách, hypotékách atd. Raději investujte do finančních poradců nebo právníků, což se v konečném důsledku určitě vyplatí. Pro ty, kteří chtějí zvládnout vše sami, je určitě v tomto roce vhodné zvyšovat svou finanční gramotnost. A to jak návštěvou různých kurzů a seminářů, tak i četbou knih na toto téma, kterých je na trhu dost.

Zdraví

Vašemu znamení se promítá psychická nepohoda a stresy ve zvýšené formě do zdravotních potíží. Proto se snažte nejednat pod vládou emocí, prospěje vám vybití nahromaděné negativní energie pohybem. Největší problémy s vaší tělesnou schránkou mohou nastat v období předjaří, v březnu, ale i v dubnu. Při stresových situacích, pracovní zátěži, ale i domácích neshodách si neopatrností můžete přivodit i úraz. Proto myslete na to, že klidná mysl je půl zdraví, a nedejte prostor žádným stresům a hádkám. Tvrdí se, že většina nemocí je psychosomatického původu a naše psychika velmi ovlivňuje stav našeho zdraví. Preventivně dodávejte tělu vitamíny, které budou třeba zvláště v podzimních a zimních dnech, v případě, že podlehnete bacilům, sáhněte raději po zelené lékárně.

Láska

Pod vládou Kohouta vás čeká zajímavý rok plný aktivit a seznamování. Snažte se zmírnit svoji nedůvěřivost a oddejte se naplno lásce. I když nemusí jít o vztah na celý život, milostné jiskření a sympatie vás určitě nabijí dobrou náladou a sebevědomím. S jarem můžete uvítat novou lásku nebo také oživení stávajícího partnerství. Záleží i na vás, jak se budete ke svému miláčkovi chovat, protože pravdou je, že partner odráží vždy naše nálady jako zrcadlo. V tomto období můžete potkat i řadu zajímavých lidí, kteří vám mohou pomoci i v oblasti práce a vaší kariéry a mohou vás nasměrovat k uvědomění toho, co opravdu chcete. Vcelku lze říci, že rok Kohouta vám v oblasti vztahů může přinést mnoho pozitivního, záleží jen na vás.

Článek je zařazen v: Čína, horoskop, hvězdy, čínský horoskop, horoskopy, vepř, rok ohnivého kohouta, atrologie, ohnivý kohout, znamení vepře
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama