Horoskopy

16. ledna 2015 00:00

Martina Čerňanská

Velký čínský horoskop - ZAJÍC

Lze říci, že v tomto roce mohou nastat různé zkoušky a že vše nepůjde tak lehce jako v minulém období. Je důležité, aby si lidé narození v tomto znamení věřili, měli kolem sebe pevné zázemí, které je podpoří, protože to bude během roku Kohouta třeba.

Zajíci jsou velmi citliví, a proto si výtky a hodnocení a kritiku od druhých velmi berou. Neměli by se také poddávat snění, ale spíše by měli využít nabízených možností a jednat. Lidé narození ve znamení Zajíce jsou inteligentní a nadaní v mnoha oblastech, často jim však chybí vůle a síla věci dokončit. Měli by se naučit vše co nejdříve řešit a neutíkat od problémů nebo náročných situací, a to jak v oblasti profesní, tak i osobní. Když zkouškami roku Kohouta projdou, přinese jim to osobní růst a větší sebevědomí.

Práce

Tento rok bude v pracovní sféře a profesním uplatnění pro Zajíce docela náročný, protože opravdu nic nedostanou zadarmo. Se změnami v oblasti práce nečekejte, začněte s přípravami hned zkraje roku. Tito lidé bývají velmi citliví a vše si velmi berou, je mezi nimi hodně umělců, především hudebníků, kteří dokážou ostatním zprostředkovat nadsmyslové zážitky, a také těch, kteří zkoumají lidskou psychiku a podvědomí. Problémy se snažte brát s nadhledem a na případné výtky spolupracovníků reagujte uměřeně. Znáte svoji hodnotu, nenechte se zbytečně rozhodit. Rok Kohouta bude pro vás těžší, ale ti z vás, kteří zabojují, budou se svými výsledky spokojeni.

Zdraví

Vaše znamení bývá obdařeno velkou empatií a dokáže se dobře naladit na druhé a jejich problémy, což může být i určitým handicapem. Proto dobrou radou pro vás je: vytyčte si svoje mantinely a udělejte si čas jen pro sebe. Vaše znamení bývá křehčí i fyzicky, proto musíte šetřit i se svými silami a snažit se nepodléhat zbytečnému stresu. Podpořte svoji psychiku vitamíny a minerály, zvláště pak hořčíkem, který obsahuje i tmavá čokoláda. Najděte si nějakou aktivitu, která vás budete naplňovat radostí. Tanec, jóga nebo akvagymnastika podpoří pozitivní rozvoj vaší osobnosti. V závěru roku šetřete psychickými i fyzickými silami, o které vás může celoroční shon připravit.

Láska

V tomto roce poznáte na vlastní kůži moudrost přísloví – co mě nezabije, to mě posílí. Během února někteří z vás mohou zažít v partnerství pocit omezení a nedůvěry. K lepší komunikaci a vyjasnění vztahových problémů může dojít v květnu, měsíci lásky. Ti z vás, kteří jste sami, přejte si najít ten pravý protějšek. Myšlenky, které budete vysílat, mají energii, a do svého života tak můžete přitáhnout láskyplný vztah. V letním období naroste vaše vitalita, budete mít dostatek sil prosadit své zájmy a nenecháte s sebou v žádném případě manipulovat. Závěr roku už by měl být klidný, ale je jisté, že se budete těšit na nový rok ve znamení Psa.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.