Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

Velký čínský horoskop - ZAJÍC

Lze říci, že v tomto roce mohou nastat různé zkoušky a že vše nepůjde tak lehce jako v minulém období. Je důležité, aby si lidé narození v tomto znamení věřili, měli kolem sebe pevné zázemí, které je podpoří, protože to bude během roku Kohouta třeba.
Vydáno: 16.01.2015, Martina Hrušková
Čínský horoskop znamení Zajíce
Čínský horoskop znamení Zajíce Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zajíci jsou velmi citliví, a proto si výtky a hodnocení a kritiku od druhých velmi berou. Neměli by se také poddávat snění, ale spíše by měli využít nabízených možností a jednat. Lidé narození ve znamení Zajíce jsou inteligentní a nadaní v mnoha oblastech, často jim však chybí vůle a síla věci dokončit. Měli by se naučit vše co nejdříve řešit a neutíkat od problémů nebo náročných situací, a to jak v oblasti profesní, tak i osobní. Když zkouškami roku Kohouta projdou, přinese jim to osobní růst a větší sebevědomí.

Práce

Tento rok bude v pracovní sféře a profesním uplatnění pro Zajíce docela náročný, protože opravdu nic nedostanou zadarmo. Se změnami v oblasti práce nečekejte, začněte s přípravami hned zkraje roku. Tito lidé bývají velmi citliví a vše si velmi berou, je mezi nimi hodně umělců, především hudebníků, kteří dokážou ostatním zprostředkovat nadsmyslové zážitky, a také těch, kteří zkoumají lidskou psychiku a podvědomí. Problémy se snažte brát s nadhledem a na případné výtky spolupracovníků reagujte uměřeně. Znáte svoji hodnotu, nenechte se zbytečně rozhodit. Rok Kohouta bude pro vás těžší, ale ti z vás, kteří zabojují, budou se svými výsledky spokojeni.

Zdraví

Vaše znamení bývá obdařeno velkou empatií a dokáže se dobře naladit na druhé a jejich problémy, což může být i určitým handicapem. Proto dobrou radou pro vás je: vytyčte si svoje mantinely a udělejte si čas jen pro sebe. Vaše znamení bývá křehčí i fyzicky, proto musíte šetřit i se svými silami a snažit se nepodléhat zbytečnému stresu. Podpořte svoji psychiku vitamíny a minerály, zvláště pak hořčíkem, který obsahuje i tmavá čokoláda. Najděte si nějakou aktivitu, která vás budete naplňovat radostí. Tanec, jóga nebo akvagymnastika podpoří pozitivní rozvoj vaší osobnosti. V závěru roku šetřete psychickými i fyzickými silami, o které vás může celoroční shon připravit.

Láska

V tomto roce poznáte na vlastní kůži moudrost přísloví – co mě nezabije, to mě posílí. Během února někteří z vás mohou zažít v partnerství pocit omezení a nedůvěry. K lepší komunikaci a vyjasnění vztahových problémů může dojít v květnu, měsíci lásky. Ti z vás, kteří jste sami, přejte si najít ten pravý protějšek. Myšlenky, které budete vysílat, mají energii, a do svého života tak můžete přitáhnout láskyplný vztah. V letním období naroste vaše vitalita, budete mít dostatek sil prosadit své zájmy a nenecháte s sebou v žádném případě manipulovat. Závěr roku už by měl být klidný, ale je jisté, že se budete těšit na nový rok ve znamení Psa.

Článek je zařazen v: Čína, horoskop, hvězdy, zajíc, čínský horoskop, horoskopy, rok ohnivého kohouta, atrologie, ohnivý kohout, znamení zajíce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama