Horoskopy

31. července 2018 10:45

redakce Prima Ženy

Vepř – Roční čínský horoskop (2018)

V oblasti kariéry a práce se mohou během tohoto roku vyskytnout skvělé nabídky. Pod mírou euforie se někteří nedočkaví jedinci můžou dopustit omylů a chyb, proto by měli být opatrní, zvláště pak v oblasti financí, různých půjček a investic.

Ročníky 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Lidé tohoto znamení se rádi baví, jsou přátelští a především velmi emocionální, proto bývají často citově zranění. Nejsou průbojní, takže se nedokážou prosadit a zejména v mládí trpí nedostatkem ocenění. V zaměstnání jsou přímo požehnáním jako schopní a svědomití podřízení. Vepři jsou mírní, optimističtí, inteligentní a velkorysí, a ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní, a proto se raději drží stranou.

Vepř v roce 2018

Tento rok Psa klade důraz na závazky a také na tvrdou a houževnatou práci. Viditelné výsledky se dostaví u těch, kteří se snažili již v předešlém roce Kohouta. Vepři by měli naučit ostatní, aby dokázali ocenit jejich práci a snahu, a to nejen v oblasti pracovní, ale i doma mezi členy rodiny. Tento rok přeje vašemu znamení zvláště v oblasti vztahů a lásky. Láska bude také to, co vás bude nejvíce zajímat. Osamělí Vepři se budou snažit najít si příjemný protějšek, podle Číňanů se k tomuto znamení nejlépe hodí lidé narození ve znamení Kozy, Králíka a Tygra. Dobrým doporučením pro Vepře je aktivnější společenský život a práce na vlastní image, kterou někdy zanedbávají.

Sdílejte článek
Štítky horoskop