Vepř – Roční čínský horoskop (2020)

Vepř – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Lidé narození v roce Vepře jsou mírní, optimističtí, inteligentní a velkorysí, ale zároveň ostražití, pasivní a nesmělí. Ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní. Trpí pocitem, že svět je nebezpečný a plný nástrah, a proto se raději drží stranou. Jen velice málo věcí u nich vyvolává tvrdohlavost, ale pakliže se tak stane, získávají bojovného ducha a nejsou ochotni se smířit s porážkou. Jsou citliví, jemní a velkorysí k přátelům. Nejsou to výstřední osobnosti a veškeré smyslové požitky včetně umění berou velice vážně. Rádi objevují přírodu, ale nejšťastnější jsou doma. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život velmi důležitý a nejlépe se cítí na večírcích. Bývají to nenároční lidé, kteří většinou nemívají nepřátele, umějí odpouštět a dovedou poměrně rychle překonat zklamání. Jsou nároční zejména sami k sobě, a pokud neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu.

Partnerství a láska

Lidé ve znamení Vepře jsou srdeční a k druhým je poutá upřímná náklonnost. Přestože se na veřejnosti chovají rezervovaně, uvnitř se rodí hluboké city, které si většinou nechávají pro sebe. Rozkoš jim působí téměř všechno, dokonce intelektuální či filozofické záležitosti, které ostatním připadají příliš abstraktní. Pokud se jim nedaří a mají pocit, že nedovedou řádně zastávat své povinnosti, propadají melancholii. Jsou to báječní a nenároční lidé a většinou nemívají nepřátele. Umějí odpouštět a dovedou poměrně dobře překonat citovou ztrátu.

Harmonii a lásku prožívají Vepři nejvíce s Kozou a Zajícem. Velkou přitažlivost pro ně mají rychlí Koně. Velké napětí a také povahovou různost mají s Tygrem a Opicí. Ve vztahu s Hadem budou trpět. Zajímavá je pro něj Krysa, ale je příliš komplikovaná a svéhlavá.

Chatrč ze slámy, v níž se lidé smějí, má větší cenu než palác, v kterém lidé pláčou. (Čínské přísloví)

Vepř v roce 2020

Po loňském roce vaší vlády si oddychnete, žezlo přejímá znamení Krysy. Mnoho zástupců vašeho znamení se posunulo, získali informace, které jim pomohly ke změnám ve všech životních oblastech. V letošním roce může proces transformace a očisty být v klidnějších energiích dokončen. Kdo si dopřeje ponor do podvědomí, otevření „třinácté komnaty“, bude odměněn zásadními změnami a také pochopením minulostí a uzdravením jak v oblasti psychiky, tak i v oblastí tělesné. Téma první poloviny roku bude vztahové – dát do pořádku nejen vztahy osobní, ale i na pracovišti s kolegy. Letní období by Vepři měli strávit v klidu, užíváním si prázdnin a dovolených. Podzimní období i zima by jim měly přinést nové výzvy a témata k zpracování.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.