Vepř – Roční čínský horoskop (2021)

Vepř – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

„Chatrč ze slámy, v níž se lidé smějí, má větší cenu než palác, v kterém lidé pláčou.“

Lidé narození v roce Vepře se nedovedou prosadit a zejména v mládí se jim nedostává ocenění, které by si zasloužili. V zaměstnání jsou přímo požehnáním jako schopní a svědomití podřízení. Vepři jsou mírní, optimističtí, inteligentní a velkorysí, a ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní, a proto se raději drží stranou. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život důležitý a ke svým přátelům bývají velkorysí. Bývají to nenároční lidé, kteří většinou nemívají nepřátele, umějí odpouštět a dovedou poměrně rychle překonat zklamání. Jsou nároční zejména sami k sobě, a pokud neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu.

Mají fantazii a vkus, dbají o svůj vzhled, i když jsou poněkud konzervativní a spíše vyčkávají, až nejnovější výstřelky módy vyzkouší někdo jiný.

Láska a vztahy

Harmonii a lásku prožívají Vepři nejvíce s Kozou a Zajícem. Velkou přitažlivost pro ně mají rychlí Koně. Velké napětí a také povahovou různost zažívají s Tygrem a Opicí. Ve vztahu s Hadem budou trpět. Zajímavá je pro ně Krysa, ale je příliš komplikovaná a svéhlavá.

Vepř v roce 2021

Tento rok znamení Vepře přeje, a to ve všech důležitých oblastech. Konečně se dostaví kýžené výsledky jejich houževnaté práce i ve viditelné podobě.

[[nid:7212882]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.