zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás – podle znamení zvěrokruhu

1/12: Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)
Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás kozoroh

Vy jste tradicionalista. Potřebujete k sobě kabelku elegantní, klasickou a nadčasovou. Určitě volte jednobarevnou a vyhněte se křiklavým odstínům.

2/12: Vodnář (21. 1. – 20. 2.)
typ ženy podle toho, v jakém měsíci jste se narodila vodnář

Tichá voda břehy mele... sice nejčastěji sáhnete po klasické kabelce, ale ráda byste si dovolila něco výraznějšího. Zkuste pro začátek alespoň zajímavé zapínání.

3/12: Ryby (21. 2.– 20. 3.)
Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás ryby

Vodní znamení... potřebujete trochu víc volnosti než ostatní a ráda se občas odvážete. Pro vás je pravý letošní velký trend – střapce. A barva? Jak jinak než modrá!

4/12: Beran (21. 3. – 20. 4.)
Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás beran

Vy rozhodně vždy volte velkou prostornou kabelu. Vyhněte se batohům, ty se k vám nehodí. Velká a bytelná taška je to pravé k vaší povaze.

5/12: Býk (21. 4. – 21. 5.)
Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás býk

Ženy narozené ve znamení Býka vyžadují, aby vše bylo precizní. A to očekávají nejen od lidí, ale i od věcí. Vy nejlépe oceníte poctivou práci, dobře zpracovanou kůži, a když si pořizujete kabelku, je to na hodně let a očekáváte, že vydrží.

6/12: Blíženci (22. 5. – 21. 6.)
Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás blizenci

Blíženci, to je komplikované znamení – máte v sobě jednoduše více osobností. Na jednu stranu chcete vždy jednoduchost a klasiku, ale pak se ozve další část vaší osobnosti a vy zatoužíte po něčem bláznivém. Poradíme vám – volte klasický tvar a hrajte si s barvami. A budete spokojeni:)

7/12: Rak (22. 6. – 22. 7.)
Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás rak

Pokud jste se narodila v tomto znamení, jste jistě velmi oblíbená v kolektivu, máte ráda dlouhodobé vztahy a klid. Vy nejvíce oceníte klasiku – jednoduchou černou kabelu, poctivě zpracovanou, do které se vám vejde i malý nákup.

8/12: Lev (23. 7. – 23. 8.)
Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás lev

Lvice jsou divoké, temperamentní a odvážné. Pokud některé ze znamení unese hravost a divoké vzory, jsou to právě ony. Proto se nebojte a odvažte se. Máte na to!

9/12: Panna (24. 8. – 22. 9.)
Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás panna

Seriózní panny – organizačně schopné, dochvilné a precizní. Potřebují praktickou kabelku, kam se vejdou všechny nezbytnosti. Ale pozor, neznamená to, že byste se měly držet zpátky, co se týče barev. Klidně volte i výraznější barvy.

10/12: Váhy (23. 9. – 23. 10.)
Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás vaha

Váhavé váhy. Právě pro vás je ideální taková kabelka, kterou můžete vzít jak do ruky, tak přes rameno a klidně i křížem. Volte raději neutrální barvu. Pokud si koupíte nějakou výraznou, věřte nám, že byste ji druhý den šla do obchodu vrátit.

11/12: Štír (24. 10. – 22. 11.)
Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás stir

Štírky jsou taková věčná děvčátka. Vy budete mít největší radost s tašky s dlouhým popruhem, kterou můžete nosit na více způsobů. Ideálně volte neutrální odstín, který můžete vzít ke každému outfitu.

12/12: Střelec (23. 11. – 21. 12.)
Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás strelec

Vy jste dobrodružná duše, která má ráda změny a nerada stagnuje. Pořiďte si místo kabelky elegantní batoh, velký hit letošního roku. Vyberte si nějaký opravdu kvalitní, který nebude ani malý ani velký a do kterého se vám vejde vše potřebné.

reklama