Horoskopy

1. dubna 2018 10:00

Martina Čerňanská

Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás – podle znamení zvěrokruhu

Vyberte si tu pravou kabelku přímo pro vás – podle znamení zvěrokruhu

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vy jste tradicionalista. Potřebujete k sobě kabelku elegantní, klasickou a nadčasovou. Určitě volte jednobarevnou a vyhněte se křiklavým odstínům.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Tichá voda břehy mele... sice nejčastěji sáhnete po klasické kabelce, ale ráda byste si dovolila něco výraznějšího. Zkuste pro začátek alespoň zajímavé zapínání.

Ryby (21. 2.– 20. 3.)

Vodní znamení... potřebujete trochu víc volnosti než ostatní a ráda se občas odvážete. Pro vás je pravý letošní velký trend – střapce. A barva? Jak jinak než modrá!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vy rozhodně vždy volte velkou prostornou kabelu. Vyhněte se batohům, ty se k vám nehodí. Velká a bytelná taška je to pravé k vaší povaze.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ženy narozené ve znamení Býka vyžadují, aby vše bylo precizní. A to očekávají nejen od lidí, ale i od věcí. Vy nejlépe oceníte poctivou práci, dobře zpracovanou kůži, a když si pořizujete kabelku, je to na hodně let a očekáváte, že vydrží.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, to je komplikované znamení – máte v sobě jednoduše více osobností. Na jednu stranu chcete vždy jednoduchost a klasiku, ale pak se ozve další část vaší osobnosti a vy zatoužíte po něčem bláznivém. Poradíme vám – volte klasický tvar a hrajte si s barvami. A budete spokojeni:)

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud jste se narodila v tomto znamení, jste jistě velmi oblíbená v kolektivu, máte ráda dlouhodobé vztahy a klid. Vy nejvíce oceníte klasiku – jednoduchou černou kabelu, poctivě zpracovanou, do které se vám vejde i malý nákup.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvice jsou divoké, temperamentní a odvážné. Pokud některé ze znamení unese hravost a divoké vzory, jsou to právě ony. Proto se nebojte a odvažte se. Máte na to!

Panna (24. 8. – 22. 9.)

Seriózní panny – organizačně schopné, dochvilné a precizní. Potřebují praktickou kabelku, kam se vejdou všechny nezbytnosti. Ale pozor, neznamená to, že byste se měly držet zpátky, co se týče barev. Klidně volte i výraznější barvy.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhavé váhy. Právě pro vás je ideální taková kabelka, kterou můžete vzít jak do ruky, tak přes rameno a klidně i křížem. Volte raději neutrální barvu. Pokud si koupíte nějakou výraznou, věřte nám, že byste ji druhý den šla do obchodu vrátit.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štírky jsou taková věčná děvčátka. Vy budete mít největší radost s tašky s dlouhým popruhem, kterou můžete nosit na více způsobů. Ideálně volte neutrální odstín, který můžete vzít ke každému outfitu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vy jste dobrodružná duše, která má ráda změny a nerada stagnuje. Pořiďte si místo kabelky elegantní batoh, velký hit letošního roku. Vyberte si nějaký opravdu kvalitní, který nebude ani malý ani velký a do kterého se vám vejde vše potřebné.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.