Horoskopy

30. července 2018 16:30

redakce Prima Ženy

Zajíc – Roční čínský horoskop (2018)

Zajíce čeká klidnější rok, postup mohou zažít především v profesní oblasti. Jestliže budou chtít lepší pracovní možnosti, měli by se snažit aktivně rozšiřovat svoje znalosti. A hledat také možnosti užší spolupráce s ostatními lidmi. Důležitý je odpočinek a aktivní relaxace.

Ročníky 1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Znamení Zajíce charakterizuje citlivost, tito lidé bývají vřelí, odolní, chytří a přizpůsobiví. Tyto vlastnosti jsou zdrojem jejich vnitřní síly a jedinečnosti. Pro svou přátelskost, inteligenci a sebejistotu jsou lidé ve znamení Zajíce obdivováni a vítáni všude, kde se objeví.

Zajíc v roce 2018

Zajíce čeká rušný rok, kdy budou muset napnout všechny své síly a využít rezervoáry své trpělivosti. Nic nepůjde snadno, zvláště pečlivě budou muset dbát na své hospodaření.

Nejlépe by se mělo dařit zástupcům zemního elementu. Je pro vás nutné určit si priority, vaše energie má své meze (nepatříte mezi nejsilnější znamení), jen tak budete mít úspěch. Jestliže budete chtít širší možnosti pracovního uplatnění, měli byste se snažit aktivně rozšiřovat svoje znalosti a věnovat svůj čas i finance studiu a sebezdokonalování.

Rok Psa jedince narozené v tomto znamení nenechá v klidu ani v oblasti lásky a partnerských vztahů. Lze očekávat pozitivní zvraty i nejedno překvapení a rozuzlení partnerských trojúhelníků a milostných rošád.

Sdílejte článek
Štítky horoskop