Zajíc – Roční čínský horoskop (2019)

Zajíc – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Vodní zajíc 1963

Dřevěný zajíc 1915, 1975

Ohnivý zajíc 1927, 1987

Zemní zajíc 1939, 1999

Kovový zajíc 1951, 2011

Toto znamení charakterizuje citlivost, tito lidé bývají vřelí, odolní, chytří a přizpůsobiví. Tyto vlastnosti jsou zdrojem jejich vnitřní síly a jedinečnosti. Pro svou přátelskost, inteligenci a sebejistotu jsou lidé ve znamení Zajíce obdivováni a vítáni všude, kde se objeví. Mohou často budit dojem odtažitých pozorovatelů a této schopnosti využívají i pro svou práci. Mají obdivuhodné nadání pro tvořivou práci a smysl pro detail. Tvrdě pracují a jsou manuálně zruční a často mívají tvořivé koníčky, nesnášejí zbytečné vyrušování. V práci i životě dávají přednost rovným a hladkým cestičkám. Rádi cestují a s oblibou navštěvují muzea, galerie, a doplňují si tak po celý život umělecké a kulturní vzdělání. Většinou jde o bystré lidi, kteří dokážou využít svého instinktu v běžném životě, práci i lásce a díky tomu umějí vykličkovat z jakékoliv vyhrocené situace. Nemají rádi konflikty a raději ustoupí nebo nenápadně vezmou do zaječích. Zajíc je zvídavé a věčně mladistvé znamení, stejně tak působí na své okolí jeho zrozenci – příjemně, nevtíravě a přátelsky.

Zajíci se nejlépe cítí ve společnosti partnera či přátel. Nejvíce si v milostných vztazích rozumí s Kozou a Vepřem. Nedorozumění mohou vznikat ve spojení s Krysou a Koněm. Vyhýbat by se měli především lidem narozeným ve znamení Kohouta a také divokým Tygrům a panovačným Drakům.

Zajíc v roce 2019

Na počátku nového roku budou mít Zajíci spousty nových předsevzetí, jak změnit to, co jim nevyhovuje jak v oblasti práce, tak i v soukromí. Neměli by na sebe nakládat zbytečně těžké úkoly, které se nemusí zcela splnit. Začátek změn může přijít v měsíci dubnu a květnu, kdy budou opravdu v dobré formě, které by měli využít k cílům, které si předsevzali. Určitě si mají v létě od všech náročných chvil odpočinout a spíše plánovat další změny na podzim a v posledním čtvrtletí roku. Vcelku lze říci, že rok Vepře bude pro toto znamení šťastným, podaří se posun v oblastech, které dlouho plánovali, může dojít ke změně bydliště, završení vztahu svatbou nebo se podaří přírůstek do rodiny.

Sdílejte článek