Zajíc – Roční čínský horoskop (2021)

Zajíc – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

„Moudrý může být jen ten, kdo se nepovažuje za moudrého.“

Toto znamení charakterizuje citlivost. Zajíci bývají vřelí, odolní, chytří a přizpůsobiví. Tyto vlastnosti jsou zdrojem jejich vnitřní síly a jedinečnosti.

Pro svou přátelskost, inteligenci a sebejistotu jsou lidé v tomto znamení obdivováni a vítáni všude, kde se objeví. Mohou často budit dojem odtažitých pozorovatelů a této schopnosti využívají i pro svou práci. Mají obdivuhodné nadání pro tvořivou práci a smysl pro detail. Tvrdě pracují, jsou manuálně zruční a často mívají tvořivé koníčky, nesnášejí zbytečné vyrušování. V práci i životě dávají přednost rovným a hladkým cestičkám. Rádi cestují a s oblibou navštěvují muzea, galerie, a doplňují si tak po celý život umělecké a kulturní vzdělání.

Láska a vztahy

Tito jedinci se nejlépe cítí ve společnosti partnera či přátel. Nejvíce si v milostných vztazích rozumí s Kozou a Vepřem. Nedorozumění mohou vznikat ve spojení s Krysou a Koněm. Vyhýbat by se měli především lidem narozeným ve znamení Kohouta a také divokým Tygrům a panovačným Drakům.

Zajíc v roce 2021

Ani pro toto znamení nepřináší nový rok snadné časy. Zajíci budou muset napnout všechny své síly a učit se trpělivosti. Nic nepůjde lehce, musí se naučit vše co nejdříve řešit a neutíkat od problémů, které je mohou přímo zavalit, což většinou dělají.

[[nid:7212882]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.