zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zjistěte, jaká opravdu jste podle měsíce narození

1/12: Leden
měsíc a povaha 1

Dámy narozené v tomto měsíci jsou konzervativní a vážné. Jsou ale také velice ambiciózní. Dokáží být velice kritické a ve většině případů se snaží vyhnout mluvení o svých pocitech. Můžete se s nimi sblížit, když máte stejný pohled na život a když jste na stejné intelektuální úrovni jako ony.

2/12: Únor
měsíc a povaha 2

S ženami narozenými v únoru musí mít okolí trpělivost. Jsou velice romantické a často mění své nálady. Většina lidí je zcela nechápe, jelikož myslí abstraktně. Jsou absolutně neoblomné a neodpouštějí, když jsou podvedeny. A nebo odpustí navždy.

3/12: Březen
měsíc a povaha 3

Charisma a šarm jsou specifickými vlastnostmi pro ženy narozené v březnu. Březnové ženy jsou loajální a oddané. Je pro ně však velice těžké se skutečně zamilovat, často totiž podléhají jen iluzi o pravé lásce a skutečný cit nechávají proplout mezi prsty. Každopádně ten, kdo má za partnerku ženu narozenou v březnu, je velikým šťastlivcem.

4/12: Duben
měsíc a povaha 4

Ženy dubna dokážou navázat konverzaci prakticky s kýmkoliv. Jsou živé a optimistické. Často se ale litují a nenávidí kritku vlastní osoby. Když je vidíte naštvané, ztratťe se, dokážou řádit jako "tajfun v Tichomoří". Na druhou stranu, pokud se do ženy narozené v dubnu zamilujete, budete nejšťastnějším mužem na planetě. Získejte si jejich důvěru a ony vám za odměnu oddají svou duši a srdce.

5/12: Květen
měsíc a povaha 5

Dámy narozené v květnu jsou stabilní a loajální ke svým zvykům a morálce. V lásce dokáží být až nebezpečně vášnivé a oddané, což je jedním z hlavních důvodů, proč se každému partnerovi vryjí do paměti a ten na ně nikdy nezapomene.

6/12: Červen
měsíc a povaha 6

Ženy měsíce června jsou kreativní, zvídavé a velmi komunikativní. Jsou také velmi společenské, vtipné a charismatické. Jejich špatnou vlastností je, že mluví dříve než myslí. Vždy vám řeknou krutou pravdu do obličeje, nikdy o vás však nebudou mluvit za vašimi zády. Tedy možná nebudou.

7/12: Červenec
měsíc a povaha 7

Dámy narozené v červenci jsou krásné, upřímné, citlivé, tajemné a inteligentní. Jsou ke všem vždy milé a slušné. Mají však tendenci se uzavírat do sebe. Často se vyhýbají konfliktům a problémům. Když je podvedete, ztratíte je navždy. Jen tak totiž neodpouštějí.

8/12: Srpen
měsíc a povaha 8

Ženy narozené v srpnu mají laskavé srdce a zároveň bývají dost sebestředné, což je zvláštní kombinace. Ve styku s nimi byste měli být opatrní a vyhýbat se konfliktům, stejně vždy vyhrají. Ženy narozené v tomto měsíci nemají rády, když jsou středem posměchu. Ale smysl pro humor jim nechybí. Nehledají pozornost mužů, ale chtějí být centrem všeobecné pozornosti. Muži v jejich přítomnosti často ztrácí hlavou.

9/12: Září
měsíc a povaha 9

Ženy disciplíny, krásné a milé, ale když je zradíte, není cesty zpět. Budou si to pamatovat navždy. Pokud jim ublížíte, cítí se velmi zraněné a mohou zatrpknout i na celý život. Dámy září raději volí dlouhodobější vztahy. Mají vysoká očekávání a mohou být hodně kritické ke svému okolí.

10/12: Říjen
měsíc a povaha 10

Ženy silného charakteru, to je charakteristika těch, co se narodily v říjnu. Nikdy před nikým neplakají, ale jsou plné emocí. Jsou nedůvěřivé, a proto své pravé já neukazují jen tak někomu. Jsou to obvykle ženy vášnivé a hluboké, lásku prožívají velmi intenzivě, obzvláště, pokud se narodily v druhé polovině měsíce října.

11/12: Listopad
měsíc a povaha 11

Dámy listopadu snadno poznají, kdy jim lžete. Jsou vždy o krok napřed. Nikdy si s nimi nehrajte a ony vám na oplátku vždy řeknou pravdu a nebudou nikdy lhát. Jsou to ženy, které milují akci, dobrodružství a v životě potřebují mít nějaký jasně vytyčený cíl, za kterým neochvějně kráčí.

12/12: Prosinec
měsíc a povaha 12

Ženy narozené v prosinci dokážou být velice netrpělivé. A přesto k cíli vždy dojdou. Jsou velmi společenské, veselé a zábavné. Dokážou vám zvednout náladu a mají srdce plná lásky. Věci se jich však velice snadno dotknou a člověk, který jim ublíží, dostane to, co si od nich zaslouží.

Slideshow je zařazena v: horoskopy , měsíc narození

reklama