4 věci, které určitě nevíte o hvězdě Hříšné lásky

Je krásná a vášnivá. Taková je Paloma z telenovely Hříšná láska – stejně jako její vztah. Její představitelka si může s televizním charakterem podat ruce.

Telenovela Hříšná láska vypráví klasický příběh. Ten je ale okořeňen perfektní chemií mezi dvěma mladými herci. Nebude žádným překvapením, když vám prozradíme, že hlavní představitelé spolu opravdu na čas tvořili pár.

4 FAKTA, KTERÁ NEVÍTE O TELENOVELE HŘÍŠNÁ LÁSKA

O čem hříšná láska tedy je? Půvabná, ale chudá venkovská dívka Paloma touží po veliké lásce a lepším životě. Jednoho dne konečně potká muže svých snů – dědice kávového magnáta. Přestože se do ní Diego zamiluje na první pohled, jejich vztah čeká nejedna těžká zkouška...

Telenovelu Hříšná láska můžete sledovat na Prima LOVE každý den v 11.00, 11.40, 12.40, 16.10 a v 17.00.

HŘÍŠNOU LÁSKU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Hvězda Hříšné lásky se nevzdává

Dnes už devětatřicetiletá herečka patří v Mexiku a Jižní Americe k těm největším hvězdám. Její cesta ale byla o něco složitější, než by se na první pohled zdálo. Silvia Navarro je hereckou hvězdou, která se vypracovala sama.

Herectví, nebo práva

Silvia se v televizi objevila už jako hodně malá, pak měla ale dlouholetou pauzu. Bylo to období, kdy snila o kariéře právničky nebo herečky. Na televizní obrazovky se vrátila až o mnoho let později jako hosteska v televizní show "A la Cachi, cachi porra" (něco jako "Obušku z pytle ven"). O kariéře bylo rozhodnuto. Kromě toho díky této herecké zkušenosti dostala hned hlavní roli v úspěšné telenovele Perla.

Kurzy herectví od největších mexických hvězd

To, že se Silvia rozhodla živit jako herečka, musela upevnit nějakým vzděláváním, aby byla co nejlepší. Jelikož nestudovala hereckou konzervatoř, šla na to jinak – dost chytře. Brala herecké kurzy od těch nejpovolanějších herců v Mexiku.

První cesta do Evropy a Afriky

Celosvětový úspěch telenovely Hříšná láska mladičké herečce dovolil i takový luxus, jako byly pracovní cesty do Evropy a Afriky. Silvia se tak díky roli Palomy poprvé podívala na nejstarší kontinent.

Konec telenovel, ustává sláva dívky z Hříšné lásky

Hříšná láska nebyla jedinou telenovelou, kterou krásná Silvia natočila. Během několika let jich bylo několik, některé měly velký úspěch, jiné nikoliv. Po Hříšné lásce přišel čas, kdy herečky bylo všude plno, logicky přišel útlum a nedostatek televizní práce, kterou Silvia kompenzovala prací v divadle, kde se také našla.

Momentálně se Silvia Navarro objevuje stále v televizních projektech, ve filmech, ale i na prknech, která znamenají svět a patří mezi jednu z nejznámějších hereček v latinskoamerickém světě.

Hříšnou lásku můžete sledovat po odvysílání i online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.