Esmeralda, Divoký anděl nebo Hříšná láska. Jak vypadají dnes slavné páry z telenovel?

Devadesátá léta přinesla i do České republiky takový fenomén, jako je latinskoamerická telenovela. Jak vypadají představitelé Esmeraldy, Divokého anděla, Hřísné lásky nebo třeba tureckého seriálu Tisíc a jedna noc dnes?

Devadesátá léta nabídla i českým divákům možnost nahlédnout do fenoménu latinskoamerických telenovel, které začaly vznikat už v padesátých letech, tehdy ještě jako rádiový pořad určený pro ženy v domácnosti. Podle Wikipedie se tyto rádiové romány pro ženy dostaly z rádia do televize a ze složenin televisión (televize) a novela (román) vznikla telenovela, která časem významně pobláznila i Českou republiku. Kdo tehdy nekoukal na Esmeraldu nebo nevyrůstal na Divokém andělovi?

Divoký anděl

Milagros a Cholito byly dvě holky v jedné. Milagros hledala lásku v bohatém synovi svého šéfa jménem Ivo. Zábavnou zápletku podtrhla i chytlavá znělka, kterou nazpívala sama hlavní představitelka Natalia Oreiro (41). V Čechách se tak představila i jako zpěvačka.

Natalia je dodnes aktivní úspěšnou zpěvačkou a herečkou. Společně se svým kolegou Facundou Aranou (46) se těší obrovské fanouškovské základně v Rusku a v Izraeli, kam často dojíždějí. Vdaná Natalia Oreiro má syna a manžela, Facundo Arana si vzal v roce 2012 argentinskou modelku, s kterou má dvě děti.

Kromě hraní koncertuje se svou kapelou a je to zapálený sportovec – najdete ho na moři jako surfaře nebo v Himálaji jako horolezce.

Hříšná láska

Mexická telenovela z roku 2001 přišla s trochu peprnějším obsahem, než na co bylo české publikum zvyklé. Vztah nuzné sběračky kávy Palomy k podnikatelovi, který vlastní společně s rodinou jednu z největších firem na vývoz kávy v Mexiku, je bouřlivý a plný sexu.

HŘÍŠNOU LÁSKU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA IPRIMA.CZ

Herečce Silvii Navarro (39) bylo během natáčení pouhých 23 let, zatímco její televizní partner byl tehdy o 9 let starší.

Silvia Navarro po Hříšné lásce pokračovala v několika úspěšných telenovelách, pak se ale stáhla do ústraní, začala hrát více divadlo, aby během posledních let znovu navázala na svou televizní slávu. Sergio Basañez (48) je stále televizním hercem. Oba dva jsou bezdětní.

HLAVNÍ HVĚZDA HŘÍŠNÉ LÁSKY MÁ VYSTUDOVANÉ DVĚ VYSOKÉ ŠKOLY

Esmeralda

Fenomén, který dostal na kolena celou Českou republiku, proslavil hlavně Leticii Caldéron (50), pro kterou Esmeralda znamenala průlom v kariéře. Od první klapky uběhlo už více jak 22 let, přesto je Esmeralda v zelené nezapomenutelná. Po obrovském úspěchu šla Caldéron z jedné telenovely do druhé, opustila svého prvního muže zubaře, aby si mohla vzít svého druhého muže právníka, s kterým má dvě děti.

Představitel Josého Armanda, Fernando Colunga (52), je stále svobodný, ale nechybělo mnoho, aby si vzal úspěšnou kolegyni Thálii (zpěvačku a herečku znáte z telenovely Rosalinda). Colunga rozhodně nepatří mezi pohaslé hvězdy, je jediným hercem, jenž hrál v pěti po sobě úspěšných telenovelách.

Tisíc a jedna noc

Že telenovely nejsou už jen záležitostí Latinské Ameriky, dokazuje i celosvětový úspěch turecké telenovely Tisíc a jedna noc, která se nechává volně inspirovat slavnou pohádkou.

Problematický vztah podnikatele Onura a krásné architektky Šeherezády, která potřebuje zachránit svého nemocného syna, výrazně oslovil i zemi, jako je Peru (a to dost zábavným způsobem). Není žádným tajemstvím, že se Bergüzar Korel (35) a herec Halit Ergenç (48) dali během natáčení dohromady, byla svatba a mají spolu syna.

Oba dva patří mezi turecké hvězdy a Halit Ergenç se významně věnuje i zpěvu a tanci nejen v muzikálech, vidět ho můžete i na koncertech opery.

4 VĚCI, KTERÉ NEVÍTE O HLAVNÍ HERECKÉ HVĚZDĚ HŘÍŠNÁ LÁSKA

ZAJÍMAVOSTI Z TELENOVELY HŘÍŠNÁ LÁSKA

NEMOHLA JSEM UDĚLAT ŽÁDNÉ VLASTNÍ ROZHODNUTÍ, VZPOMÍNÁ HVĚZDA TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC

HEREČKA TISÍCE A JEDNÉ NOCI NATOČILA KONTROVERZNÍ SNÍMEK O MUSLIMECH

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.