Seriály a filmy

14. listopadu 2018 22:00

Petra Kloidová

Herečka z Hříšné lásky se v reálném životě zamilovala do Casanovy!

Hvězda telenovely Hříšná láska se konečně osmělila a na sociálních sítích ukázala svého malého synka. Podívejte se na to, jaká jsou roztomilá trojka i s tatínkem. Hříšnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE ve 13.00, 14.05 a v 17.05 nebo se na ni podívejte online v našem archivu.

Ačkoliv telenovela Hříšná láska popisuje klasický příběh, v televizní praxi se ukázalo, že právě tyto příběhy přitahují diváky nejvíce. A nejde jen o mexické publikum, ale i celosvětově. Hříšná láska ale na začátku nového tisíciletí přišla s novinkou. Nebála se totiž ukázat, že k lásce patří i vášeň a sex, což diváci kvitovali. Dost tomu pomohl i fakt, že mezi hlavními herci existovala perfektní chemie. A tak se asi nikdo nebude divit, že oba dva představitelé spolu během natáčení chodili. Takové vášni se asi zkrátka nedá utéct.

SLEDUJTE TELENOVELU HŘÍŠNÁ LÁSKA ONLINE

Mexičanka Silvia Navarro začínala v Hříšné lásce jako dvaadvacetiletá herečka, dnes už je jí čtyřicet let. Silvia Navarro platí v Mexiku za největší televizní hvězdu, její debut Perla byl obrovsky úspěšný a Hříšná láska jen perfektně navázala další úspěch.

4 VĚCI, KTERÉ NEVÍTE O HVĚZDĚ TELENOVELY HŘÍŠNÁ LÁSKA

4 ZAJÍMAVOSTI, KTERÉ NEVÍTE O HŘÍŠNÉ LÁSCE

HLAVNÍ PŘEDSTAVITEL HŘÍŠNÉ LÁSKY MÁ DVĚ VSOKÉ ŠKOLY

Hvězda Hříšné lásky chodí s Casanovou

Herečka má za sebou mnoho milostných eskapád. Až v roce 2012 se jí podařilo najít lásku, která ji vytvořila rodinné zázemí. Viceprezident španělské mediální agentury Gerardo Casanova herečku zkrátka okouzlil tak, že se usadila. V roce 2015 pak porodila svého prvního potomka. Synek se jmenuje Leon.

Navarro se dlouhou dobu zdráhala ukazovat svou rodinu na sociálních sítích, které v bězném pracovním životě hojně využívá. Leon byl zkrátka na slávu příliš malý, od roku 2017 ale herečka svým fanouškům dopřává roztomilá videa se synem nebo fotky, kde ji vidíte jako perfektní mámu, která si na svého prvního potomka počkala do sedmatřiceti let.

Sledujte Hříšnou lásku každý den ve 13.00, 14.05 nebo v 17.05 na Prima LOVE, nebo online v našem archivu.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.