Hlavní představitel telenovely Hříšná láska má dvě vysoké školy!

Testosteron z něj na první pohled stříká metry daleko. Na druhou stranu, nešťastná láska k Palomě ho přinutí ukázat divákům i slzy. Takový je herec Sergio Basañez, který hraje v telenovele Hříšná láska bohatého Diega. Poznejte herce lépe s Primou LOVE.

Telenovelu Hříšná láska můžete na Prima LOVE sledovat každý den od 11.40 v průběhu celého dne. Lásky totiž není nikdy dost, a rozhodné ne té, která se týká vášnivé Palomy a Diega.

TELENOVELU HŘÍŠNÁ LÁSKA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE TADY

Jejich milostný vztah plný vzplanutí, hádek, vášně a hluboké lásky, která je neustále podkopávána společenskými předsudky spojenými s bohatstvím a chudobou, v Mexiku a následně po celém světě vytvořila obrovský fanouškovskou základnu. Pro mladou hvězdu Silviu Navarro to byl skvělý odrazový můstek v kariéře, které nakonec nepodlehla úplně a dala si na pár let pauzu od televizního světa, aby se do něj mohla s pompézností vrátit. Vzdělaný herec Sergio Basañez už se proslavil v roce 1992 v hlavní roli jedné z mexických telenovel, ale natočení Hříšné lásky pro něj znamenal podobný průlom.

4 VĚCI, KTERÉ NEVÍTE O HLAVNÍ PŘEDSTAVITELCE HŘÍŠNÉ LÁSKY

Co o hlavním představiteli Hříšné lásky nevíte?

Sergio se narodil 4. 5. 1970, je tedy ve znamení Býka. Takoví muži jsou plní elánu, jsou klidní a vyrovnaní. Býk stojí nohama na zemi a je domácí typ, což nemůžeme vyvrátit ani potvrdit, jelikož svůj osobní život drží v tajnosti.

Herectví nebyl zčistajasna závan skvělého nápadu v mládí, o herectví se Sergio zajímal už od dětství. A tak není divu, že toto umění i vystudoval na vysoké škole souběžně s právničinou, což je pro znamení Býka typické. Býk je ke svému životu velice zodpovědný, je pro něj důležité hmotné zázemí. K právničině se ale jako úspěšný herec už nikdy nedostal.

Divadlo neopouští

Stejně jako jeho kolegyně z telenovely Hříšná láska, ani on nezanevřel na divadlo. Už během studií ho hrával profesionálně. Léta se mu ale vyhýbaly hlavní role, následně byl obsazen do hlavní role v muzikálu Chorus Line. Zanedlouho už měl Sergio jednu z vedlejších rolí v telenovele Amor de niede.

PROČ ODEŠLA HLAVNÍ HVĚZDA HŘÍŠNÉ LÁSKY Z TELEVIZE?

Hvězdný průlom přišel 1992

Kariérní vzestup Sergio zaznamenal až o dva roky později, v roce 1992, kdy se objevil jako hlavní postava v telenovele Sueno de Amor. Světový průlom nastal až o sedm let poté, v roce 1999, kdy podepsal smlouvu s komerční trelevizí Azteca jako hlavní mužský herec pro telenovelu Hříšná láska. Ta následně obletěla celý svět a zaznamenala úspěch nejen v latinské Americe, ale i v Evropě a Africe.

4 FAKTA, O HŘÍŠNÉ LÁSCE, O KTERÝCH ZARUČENĚ NEVÍTE

Sergio už ve svých osmačtyřiceti letech nepracuje tak masivně jako dříve, v každém případě ho hlavní televizní role rozhodně nemíjejí, naopak. Naposledy se objevil v drsném seriálovém thrilleru El Chema.

ESMERALDA, DIVOKÝ ANDĚL NEBO HŘÍŠNÁ LÁSKA. JAK VYPADAJÍ DNES PÁRY ZE SLAVNÝCH TELENOVEL?

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.