Kolik let je dnes hvězdám slavných telenovel?

Zažili jsme je jako teenageři nebo jako dvacátníci. Český boom telenovel už odvál čas, ačkoliv mají úspěch dodnes. Kolik je vlastně hvězdám, které jsme mohli vidět v Divokém andělu, Esmeraldě, Hříšné lásce nebo Tisíci a jedna noci?

Nejslavnějším telenovelám, které měly u Čechů největší úspěch, je už dobrých dvacet let. Většina herců a hereček, které dobře známe právě přes ně, ve své televizní kariéře úspěšně pokračuje dodnes. O něco zestárli a jejich příběhy, s kterými se dělí s televizními diváky po celem světě, jsou v rámci jejich věku zase o něco víc jinde. Jedna věc ale zůstává – láska jako trám a vášeň, která by snad podpálila i naši katedrálu svatého Víta.

Dnešní čtyřicátníci z Divokého anděla

Hlavní představitelka Cholito nebo také Milagros, Natalia Oreiro, má jednačtyřicet let. To jí ale nebrání v tom, aby vypadala na čerstvých třicet. V Čechách byla milována i jako zpěvačka, a ani této profese se po letech nevzdala. Hodně velký úspěch má v Rusku a Izraeli.

Vdaná Natalia Oreiro má syna a manžela, Facundo Arana si vzal v roce 2012 argentinskou modelku, s kterou má dvě děti. Facundo má také kapelu, hraje na saxofon a ve svých šestačtyřiceti provádí všechny sporty, na které si vzpoemenete – nejvíce ale dominuje surfování a horolezectví.

Hříšná láska oslavila jubileum

Už je to sedmnáct let, kdy se mexická telenovela Hříšná láska poprvé představila divákům. Hříšná láska přišla s trochu peprnějším obsahem, než na co bylo české publikum zvyklé.

HŘÍŠNOU LÁSKU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA IPRIMA.CZ

Herečce Silvii Navarro bylo během natáčení pouhých 23 let, zatímco její televizní partner byl o 8 let starší.

Herečka Silvia Navarro oslavila 14. zaří čtyřicítku. Po Hříšné lásce pokračovala v několika úspěšných telenovelách, pak se ale stáhla do ústraní, začala hrát více divadlo, aby během posledních let znovu navázala na svou televizní slávu. Sergio Basañez je o osm let starší a profesi také nezměnil, ačkoliv by mohl!

HLAVNÍ HVĚZDA HŘÍŠNÉ LÁSKY MÁ VYSTUDOVANÉ DVĚ VYSOKÉ ŠKOLY

O něco starší Esmeralda

Esmeralda milující zelenou odstartovala pověstný boom telenovel v Čechách. Leticie Caldéron letos oslavila padesát let a vypadá stále dobře. Od první klapky uběhlo už více než dvaadvacet let, přesto je Esmeralda nezapomenutelná. Po obrovském úspěchu šla Caldéron z jedné telenovely do druhé, opustila svého prvního muže zubaře, aby si mohla vzít svého druhého muže právníka, s kterým má dvě děti.

Dvaapadesátiletý Fernando Colunga je stále svobodný, ale nechybělo mnoho, aby si vzal úspěšnou kolegyni Thálii (zpěvačku a herečku znáte z telenovely Rosalinda). Představitel Armanda je jediným hercem, jenž hrál v pěti po sobě úspěšných telenovelách.

Mezi herci Tisíce a jedné noci je značný věkový rozdíl

Celosvětový úspěch turecké telenovely Tisíc a jedna noc, která se nechává volně inspirovat slavnou pohádkou, předvedla úplně nové hvězdy a televizním divákům ukázala tureckou kulturu.

Problematický vztah podnikatele Onura a krásné architektky Šeherezády, která potřebuje zachránit svého nemocného syna, výrazně oslovil i zemi, jako je Peru (a to dost zábavným způsobem). Krásná Bergüzar Korel začínala hodně mladá a dnes je to pětatřicetiletá matka, která stále aktivně hraje. Její manžel a bývalý kolega Halit Ergenç oslavil 30. dubna osmačtyřicet.

Oba dva patří mezi turecké hvězdy a Halit Ergenç se významně věnuje i zpěvu a tanci nejen v muzikálech, vidět ho můžete i na koncertech opery.

4 VĚCI, KTERÉ NEVÍTE O HLAVNÍ HERECKÉ HVĚZDĚ HŘÍŠNÁ LÁSKA

ZAJÍMAVOSTI Z TELENOVELY HŘÍŠNÁ LÁSKA

NEMOHLA JSEM UDĚLAT ŽÁDNÉ VLASTNÍ ROZHODNUTÍ, VZPOMÍNÁ HVĚZDA TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC

HEREČKA TISÍCE A JEDNÉ NOCI NATOČILA KONTROVERZNÍ SNÍMEK O MUSLIMECH

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.