Telenovela Hříšná láska se vrací na obrazovky Prima LOVE: 4 zajímavosti o telenovele Hříšná láska

Každý den na Prima LOVE můžete sledovat telenovelu Hříšná láska, a to rovnou dvě epizody po sobě v 18.00. Přežije láska Palomy a Diega?

Půvabná, ale chudá venkovská dívka Paloma touží po veliké lásce a lepším životě. Jednoho dne konečně potká muže svých snů – dědice kávového magnáta. Přestože se do ní Diego zamiluje na první pohled, jejich vztah čeká nejedna těžká zkouška...

Jak dopadne vztah bohatého Diega a chudé Palomy v mexické telenovele Hříšná láska, máte možnost vidět každý den na Prima LOVE v 18.00 a v 18.55.

SLEDUJTE TELENOVELU HŘÍŠNÁ LÁSKA ONLINE

Zajímavosti ze seriálu:

Mezi herečkou, která ztvárnila Barbaru (Anette Michel) a hercem, jenž hrál Fabiana (Rodrigem Abedem), vznikl při natáčení milostný vztah. Pár se nakonec o rok později vzal, ale v roce 2003 se rozešel.

V telenovele mělo být původně mnohem víc akčních a lehce násilných scén, avšak od nápadu nakonec sešlo, aby mohl být seriál vysílán i odpoledne a ne jen ve večerních hodinách.

Hacienda, kterou vidíte v telenovele, nese název Casa Blanca, což lze přeložit jako "Bílý dům".

Hříšná láska je remakem kolumbijského seriálu Café con aroma de mujer, jehož autorem je známý scenárista telenovel Fernando Gaitán (má na svědomí mimo jiné i Ošklivku Betty). Obě verze sklidily u diváků takový úspěch, že se příběh dočkal ještě třetího zpracování, tentokrát pod názvem Destilando amor (cherita).

Sledujte Hříšnou lásku na Prima LOVE v 18.00 a v 18.55.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.