2. týden s keto dietou KetoFit za námi. Takové výsledky jsme nečekali!

Už 14 dní hubne a mění životní styl 5 dam s KetoFit a Prima ŽENY. Po prvním týdnu váha padala znatelně dolů, jak ale dámy pokračují teď?

„Na jídla jsem si celkem rychle zvykla a už vůbec nemám chuť na sladké. Ani mé oblíbené klasické pečivo mi vůbec nechybí. A to nejlepší – mám dole 2x víc než první týden. Ze začátku jsem to chtěla vzdát, ale už mě to přešlo. Jdu do cíle, KetoFit je má jedinečná šance na změnu životního stylu," popisuje nám Radka.

Zuzka hubne bez sportu

Zuzka se přidává s podobnými názory a dodává: „Takovou rychlost, jakou jdou kila dolů při ketonové dietě, jsem vůbec nečekala, a navíc bez sportu. S keto dietou jsem zkušenosti nikdy neměla, ale myslím, že toto je přesně pro mě. S jídly různě experimentuji, doplňuji zeleninu a zkouším nové vychytávky. Bez problémů zvládám i rodinu, protože mi keto jídla zaberou jen pár minut na přípravu."

Kolik Zuzka a Radka shodily se dozvíte zde...

Musíme se bohužel rozloučit s Anetkou. Jak předesílala na začátku, dostihly ji osobní zdravotní problémy, ale nevzdává to. Za půl roku se s námi opět spojí a pustí se do keto diety znovu. Držíme palce, ať vše dobře dopadne.

Dáda se po prohřešku vrací na startovní čáru

Dáda si po menším prohřešku v jídlech ujasnila, jak na to, jasně si nastavila svou motivaci, proč vlastně chce zhubnout, a nyní hravě pokračuje dál a kila jdou dolů. Motivace je totiž jedna z nejdůležitějších částí při hubnutí. „Mám nejraději proteinové tyčinky a chleba úplně zbožňuji," dodává.

Kolik přesně Zuzka, Dáda, Radka a Lucie zhubly, se dozvíte ve skupince na Facebooku, kde pravidelně vkládají příspěvky o svém úspěchu. Pokud i vy chcete vědět, jak na tom jste s váhou, pomůže vám to zjistit BMI kalkulačka.

Lucka první týden shodila nejvíce ze všech zúčastněných, v druhém týdnu si vede stejně dobře. "I přesto, že při keto dietě není sport potřeba, zařadila jsem lehký pohyb pro zpevnění postavy a cítím se skvěle. Přikládám foto mého oblíbeného chlébíku od KetoFit se zeleninou. Dámy, kdo váháte, vřele doporučuji toto hubnutí, je to opravdu snadné," píše Lucka.

Navštívit skupinu na Facebooku

Podívejte se na několik ukázek keto jídel, se kterými se dá tak snadno hubnut. Nezaberou více jak 2–5 minut na přípravu. Obsahují vysoce kvalitní proteiny, 26 vitamínů, minerálů a jsou téměř bez sacharidů. Cukry v nich ani nehledejte.

Skvělé recepty na keto jídla

Už teď se na Prima ŽENY těšíme na další týden. Zatím to vypadá, že hubnutí s keto dietou je opravdu velmi snadné. Buďte s námi a sledujte dámy i na našich sociálních sítích...

Sdílejte článek
Štítky jídlo životní styl soutěž Facebook hubnutí dieta sport KetoFit hubneme s ketofit

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.