Životní styl

17. června 2020 06:05

Petra Kloidová

Hit léta 2020 – nízkosacharidové džemy bez přidaného cukru okouzlí vůní a lahodnou chutí čerstvého ovoce. Novinka od KetoFit

Teď už si můžete užívat dokonalou chuť čerstvého ovoce bez přidaných cukrů. Tyto džemy jsou zcela výjimečné – obsahují 100 % ovoce a nejméně sacharidů na trhu. Pokud vyhledáváte špičkovou kvalitu a chuť, hlídáte si postavu nebo se prostě chcete vyhnout cukru, tohle je lahůdka stvořená pro vás!

Nízkosacharidové džemy bez přidaného cukru pro zdravé mlsání

Kvalitní džem je nenahraditelná dobrota v každé kuchyni. Někdo si bez nich neumí představit snídani, někdo nedá dopustit na palačinky s jahodovou marmeládou a děti džemy milují na čemkoliv. Má to ale háček – běžné džemy a marmelády, včetně těch domácích, tvoří z poloviny nezdravý cukr. Trpí tím nejen naše zdraví, ale i chuť produktu.

A právě chuť je to, co vás na džemech bez přidaného cukru okouzlí jako první. Vlastně to úplně první bude spíše jejich nezaměnitelná vůně. Malinový džem vám připomene čerstvé maliny z babiččiny zahrádky, když jste je trhali jako malí, a borůvkový vás přenese do lesa mezi keříky obsypané krásně zralými fialovými kuličkami a oživí vzpomínky na výlet po borůvkových pláních. Džem ze zralého manga vás přenese na exotickou dovolenou. Mimochodem, je to skvělý společník k sýrům a grilovanému masu.

Klasický cukrový džem už nikdy nebudete chtít.

Pouze ty nejlepší suroviny a žádný přidaný cukr

Pro tyto nízkosacharidové džemy se používá pouze plně vyzrálé ovoce, takže není potřeba přidávat cukr a jejich vůně je dokonalá. Borůvky pro naše džemy pocházejí z lesů a jahody ze záhonu, nikoliv z hydroponických skleníků (to jsou ty, kde se rostliny pěstuji „ve vzduchu“, bez hlíny). V nich totiž nelze získat tak intenzivní aroma jako v přirozených podmínkách ve zdravé půdě. Naše džemy vyrábíme v malé rodinné džemárně.

Kromě nezaměnitelné vůně a chuti jsou nízkosacharidové džemy KetoFit dokonalé svou jednoduchostí a zdravým složením

Džemy totiž neobsahují:

  • přidaný cukr
  • umělá sladidla
  • konzervanty
  • ani barviva

Je to čistá příroda ve skleničce.A teď se podržte, například malinový džem KetoFit obsahuje jen 2,4 g sacharidů. To je unikátní, nejnižší obsah sacharidů na trhu. Na 100 g nízkosacharidového džemu bylo použito rovných 100 g zralého čerstvého ovoce.

Nízkosacharidové džemy jsou pro celou rodinu, děti i sportovce

Džemy bez přidaného cukru a s minimem sacharidů jsou zdravou delikatesou pro celou rodinu včetně dětí. Můžete tak mlsat každý den a nemusíte se bát, že se „cpete“ cukry.Navíc tyto unikátní džemy obsahují opravdu velkou dávku vitamínů a minerálů.

Hubnete, hlídáte si postavu, stravujete se podle keto?

Pak jsou nízkosacharidové džemy skvělá volba i pro vás. Díky nízkému obsahu sacharidů si můžete džemy KetoFit užívat i při redukční dietě, a dokonce i při ketodietě od 1. fáze. Jedna porce (50 g) malinového džemu obsahuje zanedbatelných 2,45 g sacharidů, jahodový džem jich potom obsahuje nejvíce – 3,8 g v jedné porci.

To je stále v normě i při striktní ketodietě, kdy si tyto ovocné lahůdky můžete dopřávat jako zdravé mlsání téměř každý den.

S džemy KetoFit vykouzlíte nevídané delikatesy

Nízkosacharidové džemy bez přidaného cukru KetoFit jsou tak lahodné, že je možná budete jíst nejraději samotné – jen tak – lžičkou, místo nutely. Ale hodí se samozřejmě skvěle k přípravě lahodných dezertů i rychlovek. Pokud se zaměřujete na dietní jídla nebo je vám blízké nízkosacharidové stravování, určitě vás nadchnou tyto kombinace:

  • proteinové palačinky s jahodovým džemem
  • keto pannacotta s malinovým džemem
  • proteinové koláče s tvarohem a borůvkami (použijte tento recept na proteinové koláče a přidejte k tvarohu borůvkový džem)
  • letní keto nanuk plný ovoce

Ke snídani si určitě užijete proteinový croissant nebo keto chleba s máslem a džemem.

Všechny tyto delikatesy koupíte v e-shopu KetoFit

Díky úžasné chuti můžete vytvářit originální kombinace

Například smoothie drink, který snadno připravíte kombinací proteinového koktejlu KetoFit a borůvkového džemu. Tato rychlá dobrota vás dostane.

A na závěr?Pokud chcete zažít návrat do dětských let, procházku v borůvkovém lese, vůni malinových keřů nebo exotickou večeři, neváhejte a vyzkoušejte tyto džemy.Prima ŽENY doporučuje.

KOUPIT NÍZKOSACHARIDOVÝ DŽEM


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.