zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lucie se snaží deset let zhubnout. Stres zajídá po večerech. Jak z toho ven?

KetoFit - Lucie
Autor: FTV Prima/Jan Kundera KetoFit - Lucie
kloidop , Vydáno: 06.06.2020
V proměně roku 2020 je i Lucie, dvojnásobná maminka, která momentálně hledá po mateřské dovolené práci. Se svým vzhledem je nespokojená už deset let.

reklama

I Lucie patří mezi dámy, které byly vybrány do proměny roku 2020, jsou aktivní matky, ale kvůli nadváze nemají energii. Všechny se rozhodly s tím něco udělat a zapojily se do hubnutí s KetoFit. Keto dieta KetoFit v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu, která má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Hubnutí po dvou dětech

Lucie patří mezi ženy, jež střídavě hubnou a nabírají kilogramy. Ve dvaceti letech začala výrazně nabírat kvůli nezdravému životnímu stylu. V jeden čas se jí podařilo váhu snížit, tu ale opět velmi rychle nabrala zpět. Její snaha za dokonalým tělem zhatila dvě těhotenství. Při každém těhotenství nabrala dvacet kilogramů. Po prvním těhotenství se začala snažit, chodila dvakrát týdně do posilovny a jedla menší porce pětkrát týdně a výrazně zhubla.

Podívejte se na rozhovor s výživovou poradkyní:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Ženy: Rozhovor s Lucií o Ketofitu

Ani dnes její jídelníček nevypadá nikterak nezdravě.

„Ráno si dám bílý jogurt, banán, oříšky, kávu a vodu. Ke svačině si dávám jogurt, nebo chléb. K obědu si dávám maso s přílohou jako jsou brambory, rýže nebo těstoviny. K večeři jím zeleninové polévky s pečivem. Samozřejmě mám chuť na sladké večer,“ přiznává Lucie.

Může za nabírání váhy stres?

Po druhém těhotenství se jí ale už nic takového nepovedlo. Sladké po večerech a pečivo během večeře bude s největší pravděpodobností největší prohřešek Lucie. Ačkoliv se mladá maminka snaží spát sedm hodin denně, nadbytečný stres na ni působí a řeší ho jídlem.

Lucka a 6. týden s KetoFit
Autor: KetoFit.cz Lucka a 6. týden s KetoFit

I ona má za sebou dietní historii, na kterou není pyšná. V mládí vyzkoušela takzvané tukožroutské polévky, nebo výrazně omezila příjem a přidala pohyb.

S KetoFit omládne a vrátí se o 10 let zpět

Chtěla bych se cítit zase lépe, jako za mlada. Chtěla bych si se synem zaběhat náš místní závod, na který nemám odvahu, protože bych se zadýchala,“ svěřuje se Lucie.

V proměně s KetoFit se Lucie kromě velkého úbytku váhy naučí také zdravý životní styl a správné efektivní stavování. Za několik týdnů omládne a bude opět plná energie. Sledujte její proměnu.

Zajímají vás jak se hubne s keto dietou? Přečtěte si recenze a zkušenosti s keto dietou.

Sledujte KetoFit na FacebookuInstagramu

 

Dámy, které hubnou s KetoFit
Autor: FTV Prima/Jan Kundera Dámy, které hubnou s KetoFit

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.

reklama

Související témata: KetoFit , hubneme s ketofit , keto , keto dieta , hubnutí , proměna

reklama

Přečtěte si také

reklama