Proměna roku 2022 s KetoFit. Tyto ženy budou bojovat za novou postavu a spokojenost

Redakce Prima ŽENY ve spolupráci s KetoFit vybrala čtyři ženy, jež změní svůj životní styl, zhubnou a splní si sen o krásné postavě. Každý kilogram navíc je u většiny z nich zářez stresu a starostí, od kterého se budou muset odpoutat – a zapracovat samy na sobě. Poznejte osudy čtyř odvážných žen, které budou celé dva měsíce měnit vlastní životy k lepšímu.

Čtyři ženy, které se hubnutí s KetoFit účastní, označují sžíravý stres jako zásadní důvod nabraných kilogramů. Osobní nepohoda a úzkost má na hmotnost nedozírný dopad. Zásadním zdrojem jejich motivace je nejen to, že chtějí být spokojené samy se s sebou, ale i to, aby byly spokojené i jejich děti. „Nechci, aby se za mě malá styděla,“ dodává dojemně Jana. Kromě toho je pro mladé matky důležité, aby svým aktivním ratolestem zkrátka stačily. Všechny maminky mají dítka podobně stará, okolo tří a pěti let, takže změna jejich životního stylu musí být svižnější.

Speciální česká dieta KetoFit® v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu, která má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Všechny ženy čeká komplexní balíček keto jídel od firmy KetoFit v celkové hodnotě 50 000 Kč, pravidelné konzultace a podpora výživových poradkyň po dobou dvou měsíců. A pokud vás zajímá, jak celý proces vypadá, můžete průběh hubnutí a jednotlivé úspěchy účastnic sledovat už teď ve skupině na Facebooku ZDE.

Gabriela za deset let nabrala padesát kilogramů

Sympatická maminka přibrala dramatické množství kilogramů ve chvíli, kdy se usadila. Gabriela založila rodinu a měla pocit, že už se konečně může pořádně najíst. Posledních deset let vůbec nesportovala, všechnu energii věnuje dceři. Gábi přiznává, že se v jídle snaží omezovat přes den, ale následně udělá večerní nálet na ledničku. Gabriela vykazuje velkou motivaci ke změně, má průměrné množství svalů, což je výborný základ. V šestatřiceti letech je ten nejvyšší čas cítit se ve svém těle dobře! Jak jí půjde hubnutí po boku výživové poradkyně Petry a s balíčkem jídel KetoFit?

Iva přibrala kvůli velkému stresu

Další maminka Iva byla naposledy spokojená se svou váhou po porodu. Následně se jako učitelka dostala do kolotoče stresu, který vyústil ve špatnou životosprávu. S váhou má ale problémy už od páté třídy základní školy, nikdy nebyla velký sportovec. Momentálně se snaží každý den běhat na běžeckém páse a s dítětem chodí na dlouhé procházky. Kromě toho nemá jako učitelka ani výrazně sedavé zaměstnání, v pohybu tak je často. Ani tak se ale hubnutí nedostavuje. Rozklíčuje výživová poradkyně KetoFit důvody, proč se Ivě nedaří shodit kilogramy?

Renata už s KetoFit zhubla, po vážné nehodě nastupuje znovu

Renata už má s KetoFitem jednu pozitivní zkušenost. Mladá dívka začala hubnout před dvěma lety, tehdy vážila skoro 140 kilogramů. Bolela ji kolena a zadýchávala se při sebemenším pohybu. Tehdejší proměna jídelníčku jí tak pomohla, že vypadala jako úplně jiný člověk. Minulý rok však měla mladá žena vážnou nehodu na motorce a kvůli zdravotním komplikacím znovu přibrala. „KetoFit je ověřený, takže se chci znovu dostat do formy,“ říká Renata, jež se chce do hubnutí obout znovu. Problémy s váhou začaly už v jejích devatenácti letech; ačkoliv hodně sportovala, stále nabírala kilogramy. Kde bude problém teď?

Jana nechce, aby se za ni styděla její vlastní dcera

Jana má tříletou holčičku, která je velkou motivací, proč shodit kilogramy. „Potřebuji jí stačit. Nemůžu se na sebe podívat a nechci, aby se za mě musela později stydět,“ svěřuje se s bolestivými důvody mladá maminka. Před rokem hodně zhubla, ale do života jí vstoupily osobní problémy a znovu nabrala. Jana přiznala, že jí nepravidelně, pouze dvakrát denně. Mladá maminka nedávno začala třikrát týdně plavat a výsledky začínají být vidět, proto chce cestu za vysněnou postavou podpořit i s pomocí KetoFit. Při speciálním měření se ukázalo, že má mladá žena nadprůměrné procento svalů v těle, což jí výrazně usnadní hubnutí. Jak bude vypadat za dva měsíce po kúře s KetoFit?

Sledujte Prima ŽENY, budeme pravidelně zveřejňovat fotky, zkušenosti a výsledky, jak se dámám daří. Za dva měsíce se můžete těšit na finále úžasných proměn.

Proč jsme zvolili v Prima ŽENY spolupráci právě s KetoFit? Důvodů je celá řada:

  • KetoFit je nejoblíbenější hubnutí mezi ženami
  • zajistí velmi rychlý úbytek váhy
  • bez hladu a bez dřiny
  • jako jediná dieta podporuje krásu a imunitu
  • nabízí špičková jídla bez chemie, bez GMO, bez přidaných cukrů
  • obsahuje nejméně sacharidů a nejvíce proteinů
  • má vysoké hodnocení na Heureka.cz a Zboží.cz, ženská keto dieta roku 2022
  • miliony snědených jídel
  • ověřeno přes 100 000 zákaznic v ČR a SR
  • přes 30 000 fanoušků na Facebooku a Instagramu

Pokud chcete také změnit životní styl a rychle se zbavit nadbytečných kilogramů jako dámy v proměně roku, vsaďte také na keto dietu.

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady. A rozhodně neváhejte a přidejte se také do skupiny KetoFit na Facebooku, kde je přes 10 000 uživatelů. Sdílejí zde své úspěchy, lahodné recepty, předávají si různé rady a tipy. V neposlední řadě se vzájemně motivují a podporují.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.