zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Proměna s KetoFit: Dietářka Zuzka začala hubnout od prvního dne!

Zuzka
Autor: istock.com Zuzka
kloidop , Vydáno: 28.07.2020
Proměna KetoFit 2020 se chýlí ke konci. Jak vypadá Zuzka po 2,5 měsících? Rozdíl poznali už její kolegové i po obyčejných videorozhovorech z home office. Jak se Zuzce hublo s KetoFit?

reklama

Zuzka se přihlásila do proměny roku 2020 s načtenými informacemi o Keto dietě KetoFit, takže již věděla o reálných výsledcích rychlého hubnutí v rámci několikaleté praxe. „Přečetla jsem toho o keto dietě mnoho, několik článků i na webu KetoFit, kde lidé mluví o první fázi hubnutí, která je podle všech nejtěžší, u mne se ale nic dramatického nedělo. První tři dny byly těžké hlavně proto, že jsem nemohla jíst jídla, která jsem chtěla. Jedním z problémů bylo i zvyknout si na pět jídel denně," vypráví pětatřicetiletá maminka dvojčat o příjemných těžkostech keto diety. Zuzka začala hubnout už od prvního dne zahájení nového životního stylu, což ji nadchlo.

Zuzka s KetoFit začala hubnout už první den
Autor: archiv Prima Zuzka s KetoFit začala hubnout už první den

Fyzická změna pomohla psychické

Rychlé hubnutí s KetoFit jí pomohlo i psychicky. „Vždycky jsem si myslela, že už nikdy nebudu vypadat tak jako zamlada, ale uvědomila jsem si, že to není nemožné. A teď si myslím, že  jednou tak můžu vypadat," říká Zuzka s vědomím, že její hubnutí je v podstatě na začátku, plánuje další změny na váze.

Zuzka s KetoFit začala hubnout už první den
Autor: archiv Prima Zuzka s KetoFit začala hubnout už první den

Touhou po změně se jí tak podařilo nabourat stereotyp v její vlastní hlavě živený už od základní školy, Zuzka si o sobě totiž už od dětství myslí, že je tlustá. A tak ji na prvním setkání s výživovou poradkyní Petrou Tomanovou čekalo velké překvapení. Petra totiž v rámci měření zjistila, že Zuzka má neuvěřitelných 53 kg svalů. To znamená jediné, Zuzka má velkou šanci výrazně zhubnout, což se také za 2,5 měsíce s KetoFit potvrdilo. Při hubnutí s keto dietou KetoFit o svoji svalovou hmotu nepřišla, protože při procesu ketózy dochází ke spalování tuků. Svaly jsou naopak chráněny a podporovány. A to hlavně díky bílkovinám, které jsou v hubnutí zásadní.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

KetoFit – proměna Zuzky

Během rozhovoru se také ukázalo, že Zuzka během dodržování diety párkrát zhřešila a její „selhání" se rozhodně nesetkalo u Petry Tomanové s výtkou. Jednou za čas zhřešit je podle výživové poradkyně přirozené. „Hodně žen dělá tu chybu, když poruší dietní jídelníček, že si říká, že už to nemá smysl a v dietě dál nepokračuje. To je chyba," vysvětluje Petra Tomanová.

Zuzka s KetoFit začala hubnout už první den
Autor: archiv Prima Zuzka s KetoFit začala hubnout už první den

Hubnutí pomohlo Zuzce vrátit se ke sportu

Blondýnka pracuje v call centru a po práci se samozřejmě věnuje dětem. Zuzka se přiznala, že poslední dva roky vůbec nesportovala. Dříve sice měla období, kdy chodila pravidelně do posilovny, ale to už je dávno to tam. Díky prvním shozeným kilogramům si tak mohla nakoupit sportovní oblečení a po pár týdnech s KetoFit už začala denně chodit.

Zuzka s KetoFit začala hubnout už první den
Autor: archiv Prima Zuzka s KetoFit začala hubnout už první den

Zuzana tvrdí, že nejlepší je pro nesportovce mít na takovou aktivitu parťáka, a tak chodí ven za každého počasí se švagrovou, která ji podporuje. Výmluvy už pro ni neexistují, ve změně životního stylu pomocí KetoFit ji totiž hlídají i její dvě malé dcerky. „Dcerka mi roztomile vyčítala, že jsem za vichru nevyšla ven na procházku, nebo se mě obě dvě ptají u jakéhokoliv jídla, zda je to keto," směje se Zuzka.

Nejoblíbenějším jídlem od značky KetoFit byl pro Zuzku proteinový croissant nebo proteinové tyčinky, které využije ve chvíli, kdy přijde nečekaně hlad.

Dámy, které hubnou s KetoFit
Autor: FTV Prima/Jan Kundera Dámy, které hubnou s KetoFit

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.

Sledujte KetoFit na FacebookuInstagramu

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.

Proměna roku 2020 s KetoFit proběhla ve spolupráci s Dermacol
Autor: archiv Prima Proměna roku 2020 s KetoFit proběhla ve spolupráci s Dermacol

Děkujeme kosmetické značce Dermacol za pomoc při proměně Zuzky.

reklama

Související témata: KetoFit , hubneme s ketofit , keto , keto dieta , hubnutí , proměna

reklama

Přečtěte si také

reklama