zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Rozhovor s věčnou dietářkou Zuzkou: Proč se jí nedaří zhubnout, odhalí výživová poradkyně

Rozhovor se Zuzkou
Autor: archiv Prima Rozhovor se Zuzkou
kloidop , Vydáno: 14.05.2020
Zuzka se stejně jako čtyři další ženy odhodlala zúčastnit proměny 2020 s KetoFitem. Ještě před začátkem hubnoucího režimu jsme Zuzku vyzpovídali o jejím životním stylu. Proč se jí nedaří zhubnout?

reklama

Dámy, které byly vybrány do proměny roku 2020, jsou aktivní matky, ale kvůli nadváze nemají energii. Všechny se rozhodly s tím něco udělat a zapojily se do hubnutí s KetoFit. Keto dieta KetoFit v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu, která má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Mezi tyto dámy patří i sympatická Zuzka. Pětatřicetiletá matka už odmalička bojuje s nadváhou.

„Narodila jsem se jako čtyřkilové miminko, které hodně přibíralo. Na základní škole jsem už měla v hlavě pocit, že jsem trošku tlustá,“ vypráví Zuzka, která  vždy vážila o něco více než její spolužačky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ketofit - Zuzka

Po porodu dvojčátek, kdy se váha vyšplhala hodně vysoko, se jí podařilo alespoň pár kilo shodit. Poslední dobou ale nemá čas na sebe ani na cvičení a vše znovu nabrala. Zuzka má sedavé zaměstnání, přiznává, že se moc nehýbe.

Svaly pomohou Zuzce výrazně zhubnout

Klidná blondýnka pracuje v call centru a po práci se samozřejmě věnuje dětem. Ačkoliv během pracovního týdne moc sportu nestíhá (maximálně procházky s dětmi), o víkendech se snaží jezdit na kole nebo plavat. I Zuzka měla období, kdy chodila pravidelně do posilovny, ale to už je dávno to tam.

PODÍVEJTE SE NA ROZHOVOR ZUZKY S VÝŽIVOVOU PORADKYNÍ:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Ženy: Rozhovor se Zuzkou o Ketofitu

Výživová poradkyně Petra Tomanová zjistila v rámci měření, že Zuzka má neuvěřitelných 53kg svalů. Díky tomu se Zuzce bude hubnout výrazně lépe. Čím více svalů v těle máme, tím rychlější je náš metabolismus a tuky se rychleji spalují.

Při hubnutí s keto dietou KetoFit o svoji svalovou hmotu nepřijde, protože při procesu ketózy dochází ke spalování tuků. Svaly jsou naopak chráněny a podporovány. A to hlavně díky bílkovinám, které jsou v hubnutí zásadní.

U Zuzky bude jedna z priorit spánek. Je pracující maminka a spánek zanedbává. Pro hubnutí je důležité spát alespoň 7 hodin denně. Dalším problémem u Zuzky je pravidelná chuť na sladké a slané převážně ve večerních hodinách. Důvodem je nevyvážený jídelníček a velmi malé porce. Díky tomu je tělo příliš dlouho v takzvaném kalorickém deficitu a ukládá si zásoby na později právě ve formě tuků. Při hubnutí s KetoFit tyto chutě snadno zažene pomocí KetoFit chuťovek jako např. sladké a slané tyčinky nebo croissant (vše bez cukru).

Důležité pro Zuzku bude si uvědomit, že hubnutí není hlad ani trápení, ale pouze vyvážený poměr živin.

Sledujte KetoFit na FacebookuInstagramu

 

Dámy, které hubnou s KetoFit
Autor: FTV Prima/Jan Kundera Dámy, které hubnou s KetoFit

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.

reklama

Související témata: KetoFit , hubneme s ketofit , keto , keto dieta , hubnutí , proměna

reklama

Přečtěte si také

reklama