Seriály a filmy

9. prosince 2021 20:20

Babu potřebuje tatínka. Bude to v seriálu Slunečná Vilda, nebo její biologický otec?

Slunečná (149) - Babu potřebuje tátu

Se svatbou Sylvy a Vildy je potřeba vyřešit ještě jednu neodkladnou záležitost. Jakou? Přece Babu! Bude teď Vilda její tatínek? Sledujte exkluzivní ukázku z úterní epizody seriálu Slunečná!

Malá Barunka alias Babu měla Vildu ráda od začátku. Na rozdíl od Sylvy ho už tenkrát nevnímala jako bohatého podnikatele, ale prostě jako super kamaráda. Teď, když si Vilda vzal Sylvu za ženu, by sama Babu chtěla, aby se Vilda stal jejím tatínkem.

Bude mít Babu v seriálu Slunečná konečně tatínka?

Z toho má ale Sylva obavu. Není totiž pravda, jak své dceři tvrdí, že její otec zemřel. Biologický otec Babu je totiž nomrálně na živu a na dceru, s níž se nechce vídat, každý měsíc platí alimenty. Vilda by Babu rád adoptoval, ale právě z toho má Sylva hrůzu.

Obává se konfrontace se svým bývalým partnerem, protože tuší, že by mohl dělat problémy. A dost možná by se chtěl s Barunkou i seznámit, čemuž se chce Sylva rozhodně vyhnout. Co teda udělá? Svolí Sylva nakonec se schůzkou s bývalým partnerem? A jak ten na informaci o možné adopci Báry Vildou zareaguje?

To sledujte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat už teď v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.