Seriály a filmy

7. prosince 2021 20:20

Diana vítězí nad Denisou. V seriálu Slunečná jí patří John i Hanička

Slunečná (148) - Denisa volá Dianě

Tak tohle Denisa Kánská nečekala. Sice se začala věnovat kariéře, v hloubi duše ale věřila tomu, že na ni John i po milostných eskapadách počká. To se ale šeredně mýlila. Na scénu totiž vstoupila Diana Stránská a rozehranou partii o Johna Linharta obrátila ve svůj prospěch. Podívejte se na to v exkluzivních ukázkách ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte v iPrima Videopůjčovně.

Diana se pomalu, ale jistě zabydluje nejen v Johnově bytě, ale zejména v jeho životě. Ošetřuje ho coby lékařka po sexuálních hrátkách, kdy se stárnoucí donchuan nemůže ani hnout, stará se i o jeho dceru Haničku. A to všechno Johnovi náramně vyhovuje!

Střídání stráží v seriálu Slunečná

Všímat si toho začínají dokonce i Hana s Annou, podle nichž je Diana velké riziko, což Haně stvrzují i její karty. Zdá se ale, že Dianina pozice je neotřesitelná.

Svoji nadvládu Diana stvrdí vítezným telefonátem s Denisou v momentě, kdy John opustí byt. Denisu odkáže přesně do míst, kam podle ní patří - už nemá vliv ani na Johna, ani na malou Haničku.

Zděšená Denisa bude se zjištěními konfrontovat Hanu, ale bohužel tady asi ani Hana nepomůže. Nebo ano?

To se dozvíte ve 148. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte právě teď v iPrima Videopůjčovně nebo ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek