zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Diana vítězí nad Denisou. V seriálu Slunečná jí patří John i Hanička

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 07.12.2021
Tak tohle Denisa Kánská nečekala. Sice se začala věnovat kariéře, v hloubi duše ale věřila tomu, že na ni John i po milostných eskapadách počká. To se ale šeredně mýlila. Na scénu totiž vstoupila Diana Stránská a rozehranou partii o Johna Linharta obrátila ve svůj prospěch. Podívejte se na to v exkluzivních ukázkách ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte v iPrima Videopůjčovně.

reklama

Diana se pomalu, ale jistě zabydluje nejen v Johnově bytě, ale zejména v jeho životě. Ošetřuje ho coby lékařka po sexuálních hrátkách, kdy se stárnoucí donchuan nemůže ani hnout, stará se i o jeho dceru Haničku. A to všechno Johnovi náramně vyhovuje!

Střídání stráží v seriálu Slunečná

Všímat si toho začínají dokonce i Hana s Annou, podle nichž je Diana velké riziko, což Haně stvrzují i její karty. Zdá se ale, že Dianina pozice je neotřesitelná.

Svoji nadvládu Diana stvrdí vítezným telefonátem s Denisou v momentě, kdy John opustí byt. Denisu odkáže přesně do míst, kam podle ní patří - už nemá vliv ani na Johna, ani na malou Haničku.

Zděšená Denisa bude se zjištěními konfrontovat Hanu, ale bohužel tady asi ani Hana nepomůže. Nebo ano?

To se dozvíte ve 148. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte právě teď v iPrima Videopůjčovně nebo ve čtvrtek ve  20:15 na Primě!

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , slunečná online

reklama

Přečtěte si také

reklama