zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivní ukázka: Na Romana praskne, jak zfetoval v seriálu Slunečná Kláru

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 12.10.2021
Klářině otci Miroslavu Matějkovi se rychlá svatba nepozdávala od začátku. Nyní má důkazy o tom, jak proběhla. Co to bude znamenat pro Romana? Sledujte už teď exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná!

reklama

Roman Maxa se stále pohybuje kolem Slunečné. Týna z jeho přítomnosti nemá dobrý pocit, na druhou stranu Jankovi se stále zdá, že by od něj mohl získat důležité informace.

Velké překvapení v seriálu Slunečná

Roman navíc přichází s tím, že má smluvenou schůzku se svým tchánem Matějkou, od něhož si slibuje, že mu pomůže s ochranou před Albánci. Čeká ho ale hodně nepříjemné překvapení!

Matějka totiž nepřichází s informací o Albáncích, ale s rozvodovými papíry. Dozvěděl se totiž pravdu o tom, jak ve skutečnosti proběhla svatba jeho dcery Kláry s Romanem. Co z toho pro Romana vyplyne?

Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete mrknout už teď on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , slunečná online , seriál slunečná , drogy

reklama

Přečtěte si také

reklama